Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

6 Kişilik Yemek Takımları

Yaşam alanlarının en önemlisi olan mutfakların en gerekli parçalarından olan yemek takımları, her zevke göre ve her ihtiyaca göre farklı olarak üretilir. En çok tercih edilen yemek takımları 6 kişilik yemek takımları ve 12 kişilik yemek takımlarıdır. 6 kişilik ve genelde 24 parçadan oluşan yemek takımları günlük kullanım için uygundur. 12 kişilik, daha çok parçası bulunan yemek takımları ise özel günler ve misafirler için idealdir.

Sofrada görselliğe önem verenler için yemek takımı tasarımları her geçen gün yenilenmektedir. Her zevke ve her bütçeye hitap eden yemek takımı modelleri mevcuttur. Şıklık ve zarafet için beyaz ve yaldızlı modeller, renk ve hareket sevenler için rengârenk tasarımlar, spor görünümden vazgeçemeyenler için geometrik desenli, hayvan figürlü takımlar sofraları süsler. Yemek takımları şekil itibariyle de yenilenmiş, yuvarlak tasarımlarla beraber kare yemek takımları da kullanılmaktadır.

Yemek takımı alırken uzun süreli kullanıma uygun ve sağlam modellerden seçim yapmak önemlidir. Günümüzde yemek takımları; seramik, porselen ve fine porselen çeşitlerinden üretilir. Seramik ürünler, en çok kahvaltı takımlarında tercih edilir. Porselen ve fine porselen ise günlük kullanımda kırılmalara karşı daha dayanıklıdır ve sararma çatlamalara karşı daha uzun ömürlü olur. Yemek takım fiyatları da, üretilen malzemeye ve parça sayısına göre değişir. Günlük modeller ile misafir yemek takımları arasındaki fiyatlar değişiklik gösterir.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası