Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Yuvarlak Yemek Takımları

Yemek takımı tercihi özellikle ülkemiz için son derece önemlidir. Misafir ağırlama konusunda oldukça hassas olmamız misafiri ağırlama sürecinde kullandığımız malzemelerin seçiminde de mutlaka titiz olmamızı beraberinde getiriyor. Yemek takımı seçerken de en güzel ve en şık yemek takımı modellerini hem kendimiz hem de ağırladığımız misafirlerimiz için özenli bir biçimde yapıyoruz.

Sizin Zevkinize Uygun Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımı modelleri her zevke ve bütçeye uygun bir biçimde çeşitlilik göstermektedir. Yuvarlak yemek takımı modeli ise en çok tercih edilen modeller arasında yerin almaktadır. Hem kullanışlı hem de şık bir görünümü olan yuvarlak yemek takımı modelleri arasında kendi tarzınıza ve mutfak dekorasyonunuza uygun bir yemek takımı modeli bulmanız çok kolay olacaktır.

Yuvarlak Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımı seçiminde ilk öncelik kullanışlı olması ile birlikte malzeme kalitesi olacaktır. Sonrasında ise bütçe devreye girecektir. Ancak her bütçeye uygun bir yemek takımı modeli bulmak artık çok daha kolay bir hal almıştır. Sizde kendi bütçenize uygun bir yemek takımı seçimi yapabilirsiniz.

Marka: De' Moonji
Yenilikçi ve eşsiz tasarımları ile Demoonji tam 80 parça yemek takımı ile beğenileri üzerine topluyor. Porselende hiç şüphesiz her zaman yüksek kalitede ürünleri ile göz dolduran Demoonji, uzun yıllardır birçok kişinin öncelikli tercihi olmaktadır.Demoonji Bone Yemek Takımı Tasarım HarikasıYenilikçi..
4.338,00TL 3.904,20TL
Marka: De' Moonji
Sofralarımızın göz bebeği, çeyizlerimizin baş tacı yemek takımları bir kere alınır ve uzun yıllar boyunca bize hizmet eder. Yemek takımı seçimlerinde çoğunlukla görsellik ön plandadır. Ama dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da yemek takımı modellerinin kullanım kolaylığı ve kalitesidir. Demoonji ..
4.338,00TL 3.904,20TL
Marka: De' Moonji
Tasarımda zarifliğin ve şıklığın adresi olan Demoonji Bone 80 Parça Yuvarlak Bonny Gold 12 Kişilik Yemek Takımı ile her sofranın yıldızı siz olun. Bir sofrada ihtiyacınız olacak her ürünü bu yemek takımı içinde bulabileceksiniz.Darbelere ve Çizilmelere Dayanıklıİster özel yemeklerde ister günlük yem..
2.038,00TL 1.834,20TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)