Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

12 Kişilik Yemek Takımı

Başta yeni evlenenler olmak üzere birçok ev için önemli olan 12 kişilik yemek takımı şimdi Ew’s şıklığı ile görenleri büyülüyor. Seksen parçadan oluşan ve yuvarlak formda tasarlanmış 12 kişilik yemek takımı fiyatları piyasadaki muadillerinin aksine oldukça uygun.

Uygun Fiyata Kalite ve Şıklık Bir Arada

Birbirinden farklı renkte siz değerleri müşterilerin beğenisine sunulan yemek takımları bir davet sofrasında ihtiyacınız olacak tüm boyutta tabağa sahip. En uygun 12 kişilik yemek takımı arasında yer alan demoonji yemek takımı Ew’s ile oldukça uygun fiyatta sizlerle buluşuyor.

Renkli Sofralar Yaratır

Şıklıkla sofralarınıza renk katan Ew’s yemek takımı ile sevdiklerinize renkli sofralar hazırlayıp güzel vakit geçirebilirsiniz. Hem şık hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan bu yemek takımlarıyla sofralarınız uzun süre konuşulacak.

Kolay Temizlenebilir ve Dayanıklı

En ucuz 12 kişilik yemek takımları arasında bulabileceğiniz Ew’s ürünleri şıklığının yanı sıra kolay temizlenebilir ve makinede yıkanabilir özelliğiyle de tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Ew’s ürünlerine mutfağınızda yer açın.