Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

12 Kişilik Yemek Takımı

Başta yeni evlenenler olmak üzere birçok ev için önemli olan 12 kişilik yemek takımı şimdi Ew’s şıklığı ile görenleri büyülüyor. Seksen parçadan oluşan ve yuvarlak formda tasarlanmış 12 kişilik yemek takımı fiyatları piyasadaki muadillerinin aksine oldukça uygun.

Uygun Fiyata Kalite ve Şıklık Bir Arada

Birbirinden farklı renkte siz değerleri müşterilerin beğenisine sunulan yemek takımları bir davet sofrasında ihtiyacınız olacak tüm boyutta tabağa sahip. En uygun 12 kişilik yemek takımı arasında yer alan demoonji yemek takımı Ew’s ile oldukça uygun fiyatta sizlerle buluşuyor.

Renkli Sofralar Yaratır

Şıklıkla sofralarınıza renk katan Ew’s yemek takımı ile sevdiklerinize renkli sofralar hazırlayıp güzel vakit geçirebilirsiniz. Hem şık hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan bu yemek takımlarıyla sofralarınız uzun süre konuşulacak.

Kolay Temizlenebilir ve Dayanıklı

En ucuz 12 kişilik yemek takımları arasında bulabileceğiniz Ew’s ürünleri şıklığının yanı sıra kolay temizlenebilir ve makinede yıkanabilir özelliğiyle de tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Ew’s ürünlerine mutfağınızda yer açın.

Marka: De' Moonji
Yenilikçi ve eşsiz tasarımları ile Demoonji tam 80 parça yemek takımı ile beğenileri üzerine topluyor. Porselende hiç şüphesiz her zaman yüksek kalitede ürünleri ile göz dolduran Demoonji, uzun yıllardır birçok kişinin öncelikli tercihi olmaktadır.Demoonji Bone Yemek Takımı Tasarım HarikasıYenilikçi..
4.338,00TL 3.904,20TL
Marka: De' Moonji
Sofralarımızın göz bebeği, çeyizlerimizin baş tacı yemek takımları bir kere alınır ve uzun yıllar boyunca bize hizmet eder. Yemek takımı seçimlerinde çoğunlukla görsellik ön plandadır. Ama dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da yemek takımı modellerinin kullanım kolaylığı ve kalitesidir. Demoonji ..
4.338,00TL 3.904,20TL
Marka: De' Moonji
Tasarımda zarifliğin ve şıklığın adresi olan Demoonji Bone 80 Parça Yuvarlak Bonny Gold 12 Kişilik Yemek Takımı ile her sofranın yıldızı siz olun. Bir sofrada ihtiyacınız olacak her ürünü bu yemek takımı içinde bulabileceksiniz.Darbelere ve Çizilmelere Dayanıklıİster özel yemeklerde ister günlük yem..
2.038,00TL 1.834,20TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)