Menü
Sepetiniz

1,5 LT Termos

Termos, kişilerin, sıcak içecek tüketmelerini, mekandan bağımsız kılan bir araçtır. Pek çok mutfak gerecine oranla daha eski bir tarihi olduğundan bahsedebileceğimiz termosların, günümüzde pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır.

Termos modelleri, kalitenin büyük bir önem taşıdığı mutfak gereçlerinin başında gelmektedir. Çünkü kalite standartlarının altında kalan bir termosun, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak yerine daha da zorlaştırabileceği bilinmektedir. Termosun üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Çelik termosların ısıyı muhafaza etme konusunda daha başarılı oldukları söylenebilir. Bir termosun içindeki sıvının sıcaklığını ne kadar bir süre boyunca muhafaza edebileceği, termosun malzemesine göre değişiklik göstermektedir. İdeal bir termosun, içindeki sıvının ısısını, en az 6 saat boyunca koruyabilmesi beklenmektedir. Termoslarımızın tamamı, kaliteli malzemeyle üretilmiştir ve kullanıcılarını, ısıyı koruma yönünden kötü bir sürprizle karşılaştırmaz.

Termosların, birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Termoslar, piknik, kır gezintisi, yolculuk, kamp gibi aktivitelerde kullanılabilmektedirler. Bunun yanı sıra, bazı termos türleri, annelerin ve babaların, bebekleriyle birlikte dışarı çıktıklarında, bebeklerini besleyebilmeleri için sıcak su ve sıcak mama muhafazasına da yarayabilmektedir. Termosun sağlam olması da ısıyı muhafaza etme kapasitesi kadar önemlidir. Kalitesiz termosların kapak bölümleri hızla deforme olabilmekte ve bu deformasyon da bir süre sonra termosun içindeki sıvının dökülmesine yol açabilmektedir. Termoslarımızın tamamı, müşterilerimizin güvenliği ve konforu gözetilerek tasarlanmış ürünlerdir. Termos almaya karar veren kişiler, doğru termosu tercih ettikleri takdirde, tercih ettikleri ürünü uzun yıllar kullanabilmektedir.

1.5 LT Renkli Rölyef Termos
Çok Satan
Pikniklerin, uzun yolculukların ve gezilerin eşsiz kurtarıcı parçası termos.Şu anda da renklerine biçimlerine, sıcaklık ayarlarına göre bir çok çeşidi bulunan termos bizler için hayatımızı çok daha kolay hale getirmekte. Peki bu neden ve nasıl  termos tercih etmeliyiz.1.Uzun Süre Sıcak Kalması    Ça..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Gittiğiniz yollarda size yol arkadaşlığı yapacak, içinizi ısıtacak, yüreğinizi saracak, muhteşem tasarımlı termos gizli kahramanınız olmaya hazır. Uzun saatler sonra bile sıcacık içecekler sunabilen bu termos siz değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Zarif görünümüyle, geniş iç hac..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
1.5 LT Prizma  Termos
Çok Satan
Ilık bir bahar günü ve sevdiklerinizle birlikte yudumladığınız çayla birlikte huzur içinde sohbet etmek gibisi yoktur eminim. Sohbet ne kadar keyifli olursa çay da bir o kadar lezzetli gelir herkese. Tabi dumanı üzerinde sıcacık bir çayınız olursa... Neden siz de EWs 1,5 LT Renkli Düz Kapaklı Termos..
140,00TL
Vergiler Hariç:140,00TL
EW’s akrilik termos her zaman yanınızda. Soft pembe şık tasarımıyla pikniklerde, seyahatlerinizde çay termosu olarak kullanabileceğiniz vazgeçilmez bir üründür.Dayanıklılığıyla Hayran Bırakıyor!Plastiğe göre daha dayanıklı ve kaliteli bir malzeme olan akrilikten üretilmiştir. %100 Türk malı olan EW’..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası