Menü
Sepetiniz

Pasta Tabakları

Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Stok Kodu:AC5202..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Ews
EWs Organik Pasta Tabağı  KOS9930Stok Kodu:KOS9930..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Stok Kodu:ASM0181..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Pasta Tabakları

Bir kadın için misafir ağırlarken en önem verdiği şey yemek takımlarıdır. Renk renk, çeşit çeşit birçok seçeneği olan bu üründe kararsız kalmak oldukça normal. Üstelik bir yemek takımı alırken yanındaki tuzluk, sirkelik gibi yardımcı ögeleri de unutmayız ve hepsinin uyumlu olmasını isteriz.

Yemek takımları artık sadece renk ve desen değil şekil ve üretilen malzeme açısından da oldukça farklılık gösteriyor. Kimileri daha sade yemekleri görsel olarak ön plana çıkaracak takımlar seçerken kimileri ise renkli sofraları şenlendirecek model arayışına giriyor.

Takımlar genellikle 24 parçadan oluşan 6 kişilik gruplar halinde satılmaktadır. İçerisinde genellikle 6 adet kase 12cm, 6 adet pasta tabağı 21cm, 6 adet sunum tabağı 27cm ve 6 adet yemek tabağı 23cm bulunmaktadır. Yanına alacağınız uyumlu çatal bıçak seti ve bardak setleriyle sizlerde misafirlerinize mükemmel sunumlar yapabilirsiniz. Ayrıca özel günlerinizde yapacağınız tatlı ve pasta sunumları için yalnızca pasta tabaklarını kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

Takımlarımız elde ve ya makine de yıkanmaya müsaittir ve herhangi bir boya atımında bulunmaz. Gönül rahatlığı ile bir sonraki ziyafetiniz için hazırlıklarda bulunabilirsiniz. Parçalar mikrodalga ve ya direkt olarak ateşe maruz bırakılmamalıdır. En kaliteli porselenden üretilen takımların üstlerine son moda şekiller verilmiştir. Üzerinde kullanılan boyalar kesinlikle bulaşma ve akma yapmaz ve üstüne koyduğunuz gıda ile temas etmez. Gıda tüketimine uygundur.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası