Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sürahi

Sürahi

İnsanların daima yaşam alanlarında kullanmaya ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri de sürahiler olmaktadır. Bu ürünler her bakımdan içecekleri hazır bir durumda tutma konusunda çok iyi bir işlev görmektedirler. Sürahi çeşitleri ve ürünleri arasında genel olarak insanların her türde beklentisini karşılayacak nitelikte birçok seçeneği bulabilmek mümkündür. Bu ürünlerin seçimini yaparken kullanılacak olan alana uyumluluğuna da önem vermek gerekir. Çünkü mutfaklarda veya ilgili ortamlarda dışarıdan bakıldığında burada yer alan ürünlerle birlikte hoş bir görünüm elde etmek daima memnun edici olur.

Sürahi ürünleri seçiminde bir diğer önemli olan husus ise bu ürünlerin hangi malzeme kalitesinde ve nasıl üretildikleri olmaktadır. Günümüzde genel olarak sürahilerin tasarlanması işleminde farklı türde malzemeler kullanılabilmektedir. Plastik ve cam ağırlıklı olarak üretilen bu ürünleri temin ederken kalite yapısını daima göz önünde bulundurmak gerekir. Profesyonel çalışmalar neticesinde üretilen sürahiler daima uzun süreçte daha rahat kullanılmaktadırlar. Sağlam kalabilmelerinin yanı sıra hijyen açısından da insanların beklentilerini karşılayabilmekteler.

Sitemiz üzerinde yer verdiğimiz plastik sürahi ve cam tasarımlı ürünler genel olarak sağlık ve hijyen koşullarına en iyi şekilde uyum sağlayacak biçimde üretilmiştir. Sürahiler ve tasarımları konusunda sitemizde çok iyi bir çeşitliliğe yer verilmiştir. Ölçekli şeffaf tasarıma sahip ürünümüz en çok satan seçenekler arasında yer almaktadır. Metal kapaklı cam sürahi ürünlerimiz de yine sevilen tasarımlardan biri olmaktadır. Şık ve zarif bir görünüme sahip olan Bohemia sürahi modelimiz birçok ortama oldukça güzel bir hava katmaya yardımcı olacak niteliktedir. Akrilik 2 LT renkli sürahi ve EWs akrilik kule sürahi modelli ürünlerimiz yine tercih edilebilecek diğer kullanışlı tasarımlardır.

 

 

Akrilik 2 LT Rekli Sürahi
Çok Satan
Su bardaklarınızın zarif ve şık olduğu, mutfağınızda tarzınızı yarattığınız evinizde sizlere daha layık olacak olan pek çok sürahi modelleri bulunmaktadır. Bunların arasında yer alan EWS Akrilik özelliği ile sizlere 2 LT hacminde sürahi sunmaktadır.Daha Şık Daha Göz Alıcı!Görüntüsü ile sizi etkileme..
32,00TL
Vergiler Hariç:32,00TL
İçecek sunumlarınıza ayrı bir hava katmak isterseniz EWS bohemia Sürahi size göre ! Misafirlerinize,sevdiklerinize ikram yaparken şıklıkla kullanacağınız EWS Sürahi modelleri ile ortamınıza zarafet gelecek. Geniş ağzı ve korumalı kapağı ile EWS Sürahi fiyatları bütçenizede oldukça uygun. EWS bohemia..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
EWs Akrilik Kule Sürahi
Çok Satan
Akrilik malzemenin kalitesi kullanışlı sürahi ile buluştu. Özellikle içme suyunun içinde bekleyeceği malzemenin kalitesi çok önemlidir. Bu malzemeler yeterli kalitede olmazsa insan sağlığını tehdit etmektedir. Pembe kule sürahi akrilik malzemesi sayesinde insan sağlığını tehdit eden hiçbir unsura ye..
33,00TL
Vergiler Hariç:33,00TL
Marka: Ews
KAPASİTE ;1100 ML*Borosilikat cam sürahi*ısıya dayanıklıdır.Stok Kodu:MEV0002..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Marka: Ews
KAPASİTE ;1500 ML*Borosilikat cam sürahi*ısıya dayanıklıdır.Stok Kodu:MEV0003..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Marka: Ews
KAPASİTE ;1600 ML*Borosilikat cam sürahi*ısıya dayanıklıdır.Stok Kodu:MEV0005..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
ÖLÇEKLİ ŞEFFAF SÜRAHİ
Yeni Çok Satan
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası