Menü
Sepetiniz

Kupa Bardak

Marka: Ews
Ürünlerimiz seramiktir.Özel kutusunda gönderilir. Bulaşık makinesinde ve elde yıkanabilir. Uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz. Baskılarımız çift taraflı yapılmaktadır her iki yönde de baskı vardır. Kırılmaması için önlem alınmıştır.Boy : 8 / En : 8 / Yükseklik : 7 / Ağırlık : 0,15 / Hacim : 2..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Marka: Ews
EWs Figürlü Cam Kupa Meyve Figürlü Bambu Kapak Bardak Altlığı Olarak Da Kullanılmaktadır.%100 doğal geri dönüşümlü ekolojik kabul edilen malzemeden yapılmıştır.Doğal dokulu bambu kapak ile şık görünüm sağlar.Isı farkına ve kimyasal tepkimelere dayanıklıdır.Materyal: Borosilikat cam malzemedir.Gıda i..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Marka: Ews
EWs Porselen Beyaz Kapaklı Cam KupaBorasilikat cam ve porselen kaşık ve kapaklı kupa siyah Borosilikat cam malzemedir.Isı farkına ve kimyasal tepkimelere dayanıklıdır.Ağır metaller, kurşun-Kadmiyum içermez.%100 doğal geri dönüşümlü ekolojik kabul edilen malzemeden yapılmıştır.gıda ile teması uygundu..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
Marka: Ews
Her evin ihtiyacı ve mutlaka olmazsa olmazlarından olan kupa bardak modelleri ile birlikte içeceğiniz çay ve kahveden büyük keyif alacaksınız. Kupa bardak modelleri büyüklüğüne göre ve desen yapısına göre farklılık göstermekle birlikte istediğiniz tarzda ve istediğiniz işlevde kupa bardak bulmanız s..
37,00TL
Vergiler Hariç:37,00TL
Marka: Ews
EWs Siyah Costa Cam Kupa 400 MLBorosilikat camdan üretilmiştir.daha hafif ve incedir.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Çay kahve soğuk meşrubat içilebiilr.Isıyı koruma özelliği vardır.TSE sağlık standartlarına uygundur.Boy : 12 / En : 8 / Yükseklik : 8 / Ağırlık : 0,105 / Hacim : 400 / Malzeme : Cam /..
38,00TL
Vergiler Hariç:38,00TL
Marka: Ews
Ürünlerimiz seramiktir.Özel kutusunda gönderilir.Bulaşık makinesinde ve elde yıkanabilir.Uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz.Baskılarımız çift taraflı yapılmaktadır her iki yönde de baskı vardır.Kırılmaması için önlem alınmıştır.Boy : 8 / En : 8 / Yükseklik : 7 / Ağırlık : 0,15 / Hacim : 250 M..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Marka: Ews
Metal French Press*Çelik gövdeli ve cam haznelidir.*Isıya dayanıklıdır.Isıya dayanıklı camdan üretilmiş dışı metal hazneli french press ile filtre kahve ya da bitki çayınızı demleyebilirsiniz.metal yüzeyi paslanmaz.bulaşık makinesine girebilir.Boy : 9 / En : 9 / Yükseklik : 18 / Ağırlık : 0,23 / Hac..
56,00TL
Vergiler Hariç:56,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kupa Bardak

Kupa bardaklar, çay ve kahve tüketimi için oldukça ideal ürünlerdir. Kupa bardakların en önemli özellikleri, kalın ve dayanıklı ürünler olmalarıdır. Kupa bardaklar, kullanım ömürlerinin uzun olması sebebiyle hemen hemen her evde bulunmalarıdır. Farklı model ve ebatlarda imal edilebilen kupa bardak çeşitlerimizi, müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Kupa bardak satın alınırken, bardağın kalitesine dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Kupa bardak üretiminin gerçekleştirildiği malzemenin niteliksiz olması, kupa bardakların kullanım ömürlerini kısaltacaktır. Kaliteli malzemeden üretilmiş bir kupa bardak ortalama 5-10 yıl aralığında kullanılabilirken, kalitesiz malzemeden üretilen kupa bardaklarda, birkaç ay içerisinde deformasyonlar oluşması mümkündür. Kupa bardaklarda en yaygın gözlemlenen deformasyon, ürünün iç bölümünde, çatlağa benzer çizgilerin oluşmasıdır. Bu çizgiler, kişilerin çay, kahve tüketme zevkine sekte vurmanın yanında, kupa bardağın, zaman içerisinde kullanılamaz duruma geleceğinin de habercisidir.

Kupa bardaklar, yalnız evde kullanım için değil, iş yeri, piknik, kamp gibi ortamlarda kullanım için de ideal ürünlerdir. Cam bardaklara oranla çok daha dayanıklı ve sağlam ürünler olan kupa bardaklar, kaliteli malzemeden üretildikleri takdirde, çantada taşınabilmekte ve yıkanırken zarar görmemektedir. Kupa bardaklarımız, oldukça sağlam ve kullanım ömürleri uzun ürünlerdir. Kupa bardaklar, tekli olarak satışa sunulabilecekleri gibi, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı takımlar halinde de satışa sunulabilmektedir. Kupa bardak satın alacak tüketicilerin, öncelikle nasıl bir kupa bardak satın almak istediklerine karar vermeleri önerilmektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası