Menü
Sepetiniz

Kupa Bardak

Kupa bardaklar, çay ve kahve tüketimi için oldukça ideal ürünlerdir. Kupa bardakların en önemli özellikleri, kalın ve dayanıklı ürünler olmalarıdır. Kupa bardaklar, kullanım ömürlerinin uzun olması sebebiyle hemen hemen her evde bulunmalarıdır. Farklı model ve ebatlarda imal edilebilen kupa bardak çeşitlerimizi, müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Kupa bardak satın alınırken, bardağın kalitesine dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Kupa bardak üretiminin gerçekleştirildiği malzemenin niteliksiz olması, kupa bardakların kullanım ömürlerini kısaltacaktır. Kaliteli malzemeden üretilmiş bir kupa bardak ortalama 5-10 yıl aralığında kullanılabilirken, kalitesiz malzemeden üretilen kupa bardaklarda, birkaç ay içerisinde deformasyonlar oluşması mümkündür. Kupa bardaklarda en yaygın gözlemlenen deformasyon, ürünün iç bölümünde, çatlağa benzer çizgilerin oluşmasıdır. Bu çizgiler, kişilerin çay, kahve tüketme zevkine sekte vurmanın yanında, kupa bardağın, zaman içerisinde kullanılamaz duruma geleceğinin de habercisidir.

Kupa bardaklar, yalnız evde kullanım için değil, iş yeri, piknik, kamp gibi ortamlarda kullanım için de ideal ürünlerdir. Cam bardaklara oranla çok daha dayanıklı ve sağlam ürünler olan kupa bardaklar, kaliteli malzemeden üretildikleri takdirde, çantada taşınabilmekte ve yıkanırken zarar görmemektedir. Kupa bardaklarımız, oldukça sağlam ve kullanım ömürleri uzun ürünlerdir. Kupa bardaklar, tekli olarak satışa sunulabilecekleri gibi, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı takımlar halinde de satışa sunulabilmektedir. Kupa bardak satın alacak tüketicilerin, öncelikle nasıl bir kupa bardak satın almak istediklerine karar vermeleri önerilmektedir.

Marka: Ews
ÖLÇÜ ;Çap: 8,5 cmYükseklik: 16 cmKAPASİTE ;450 ML*İç ve dış çeliktir.*Sıcak ve soğuk tutma özelliği mevcuttur.Stok Kodu:MN0120..
53,00TL
Vergiler Hariç:53,00TL
Marka: Ews
KAPASİTE ;600 ML*Çelik gövdeli ve cam haznelidir.*Isıya dayanıklıdır.Stok Kodu:MN0124..
42,00TL
Vergiler Hariç:42,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası