Menü
Sepetiniz

Cam Şişe

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Cam Şişe

Mutfakta kullanılan en sağlıklı ekipmanların başında şüphesiz cam ürünler yer alıyor. Dayanıklı, paslanma yapmayan, sıcaktan soğuktan etkilenmeyen cam ekipmanlar mikrop barındırmaz. Bakteri oluşumuna imkan vermeyen bu ürünler içerisindeki besinin kokusunu ve tadını da etkilemez. Özellikle plastik malzemelere kıyasla koruyuculuğu maksimum düzeydedir. Süt, ayran, kefir gibi hassas besinlerin uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlıyor. Yaz aylarında soğuk içecek ve su ihtiyacı için de yine cam şişeler öneriliyor. Kaliteli ve ekonomik cam şişe modellerimiz hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için birinci kalitede üretilmiştir.

Silikon tutacaklı cam şişe modelimiz pembe ve mavi renlerde üretilmiştir. Silikon tutacak son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda şişenin tabanında bulunan silikon, şişeyi darbelere karşı koruyor. Silikon kapak ürünün tasarımını tamamlarken, pratik kullanım imkanı sunuyor. Su, süt, meyve suyu ve benzeri ürünleri gönül rahatlığıyla içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Hem buzdolabında hem de günlük kullanıma uygundur. Firmamız güvencesiyle satın alacağınız silikon tutacaklı cam şişeler yerli üretimdir.

Süt şişesi olarak tasarlanmış Cow cam şişeler 1 litrelik hacme sahiptir. Kız ve erkek çocuklarının ilgi duyacağı modeller mavi, kırmızı ve yeşil renklerle kombinlenmiştir. Üzerinde bulunan sevimli inek resimleri, çoğullarınızın süt içme arzusunu katlayacaktır. Kapak kısımları inek kafası şeklinde tasarlanan şişeler, sütün kalitesini bozmadan korumanızı sağlıyor. Kaliteli sert plastik kapaklar hem pratik hem de dayanıklıdır.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası