Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Supla

Supla; masanızı değerli bir hale getirecek, sunum tabaklarınızı üzerine koyabileceğiniz ve masa örtünüzü koruyacak özelliğe sahiptir. Özel davetlerde, günlük kullanımda ve işletmelerde sıklıkla karşılaştığınız suplalar, yemek sunumlarının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Sizlere sunduğumuz akrilik renkli supla ve yuvarlak supla modelleri ile çorba, yemek, ara sıcak servislerinizi yaparken, üzerine koyabileceğiniz, her sunumda temiz bir servise sahip olacağınız çözümler sunuyoruz.

Renkli akrilik supla modellerimiz günlük kullanımda ve özel kullanımlarda oldukça iddialıdır. Farklılık sevenlere ve renkli masa sunumlarından hoşlananlara özel olarak tasarladığımız renkli suplalar ile daha yüksek enerjiye sahip olacaksınız. Renklerin masanıza katacağı keyif ile yemeğinizi sohbet ile yiyeceksiniz. Yuvarlak supla modellerimiz ise yuvarlak kesim tabak takımlarına uygun olarak üretilmiş olup, oldukça kullanışlıdır.

Supla kullanımının, estetik görünüm dışında masanızı koruması, sunumunuzu kolaylaştırması ve masa düzeninizi koruması adına önemli görevli bulunuyor. Sunumlarda ve yemek yerken dökülen yiyeceklerin, masa düzenine zarar vermemesi adına oldukça yardımcı bir masa ekipmanıdır. Kullanan kişi tarafından, çatal, kaşık ve bıçak kullanımı değişikliğinde kolaylıkla tabak kenarına bulaşık ürün konulabilir. Supla kullanılmadığında, özenle hazırladığınız değerli masa örtünüzün, geri dönülmez lekelere maruz kaldığını görebilirsiniz. Sıcak yemeklerin olduğu tabaklardan yayılan ısı, ahşap masanızın zarar görmesine neden olabilir. Aynı zamanda birkaç servis kullanmak durumunda kaldığınızda, çatal ve kaşıklarınızı bulaşık olarak masaya koymak istemezsiniz. Supla bu anlamda sizlere yardımcı ürünler arasındadır.

SuplaServis tabağınızın birkaç santim büyüklüğünde olan suplalar masaya ilk olarak yerleştirip üzerine servis tabağını koyduğunuz masa dizayn ürünlerindendir. Birçok farklı hammaddeden üretilir ve görsel açıdan işlev gördüğü düşünülür. Hatta gereksiz olduğu ve masada yer kapladığı bile bu fikirlerin..
19,00TL
Vergiler Hariç:19,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası