Menü
Sepetiniz

Mama Seti

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Mama Seti

Ek gıdaya geçen bebeklerin yeme alışkanlıklarını geliştirmede büyük rok üstlenen mama seti, porselen malzemeden üretilmiştir. Birinci sınıf kaliteyle imal edilen set son derece sağlıklıdır. Bebeğiniz kendine özel kaplarda keyifle yemek yeme fırsatı bulacaktır. İki farklı deseni bulunan set, sevimli çizgi film kahramanlarıyla tasarlanmıştır. Bebeğinizin ilgisini çekecek desenler, kaliteli bir beslenme saati geçirmelerini sağlayacaktır. Erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı tasarlanmış modeller bulaşık makinasında yıkamaya uygundur. Kolayca temizlenir, yıllar sonra bile ilk günkü canlılığını korur.

Ek gıdaya geçiş yaptığınız andan itibaren en büyük destekçiniz olacak mama seti 4 parçadan oluşuyor. Bir adet yumurtalık, bir adet kase, bir adet kupa ve bir adet servis tabağı olarak satışa sunuluyor. Bebeğe kendisini özel hissettiren takım ekonomik fiyatıyla büyük beğeni alıyor. Eğlenceli karakterlerle süslenmiş parçalar firmamız garantisiyle sunuluyor. Malzeme ve imalat kaynaklı sorunlarda birebir değişim imkanı sağlıyoruz.

Bebeğinize yemek yedirirken keyifle kullanabileceğiniz seti bebeğiniz kendi başına da rahatlıkla kullanabilir. Mavi, mor ve kırmızı renklerle tasarlanmış ürün, yemek sırasında yaşanan zorluklara da son veriyor. Türk malı olan set mor ayıcıklı çantası ile satışa sunuluyor. Yıkanıp kurulandıktan sonra sevimli çantasında güvenle saklayabilirsiniz. Setimizi kendi çocuğunuz için tercih edebileceğiniz gibi hediyelik olarak da satın alabilirsiniz. Bebeklerin bayılarak kullanacağı mama seti muhteşem bir hediye seçeneği olacaktır.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası