Menü
Sepetiniz

Ufak Kase

Marka: Ews
Kaseler mutfaklarımızda ve sofralarımızda çok çeşitli ürünleri koymak için kullanılır. EWs Akrilik Bal Rengi Büyük Boy Kase ürünü büyük boy olduğu için kullanım alanı daha da geniştir.  Servis Yaparken Şıklıktan Ödün Vermeyin EWs Akrilik Bal Rengi Büyük Boy Kase oldukça zarif bir ürün olup rengi ile..
41,50TL
Vergiler Hariç:41,50TL
Marka: Ews
Akrilik beyaz rengi kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği..
14,50TL
Vergiler Hariç:14,50TL
Marka: Ews
Kaseler mutfaklarımızda ve sofralarımızda çok çeşitli ürünleri koymak için kullanılır. EWs Akrilik beyaz orta Boy Kase ürünü orta boy olduğu için kullanım alanı daha da geniştir. Servis Yaparken Şıklıktan Ödün VermeyinEWs Akrilik beyaz orta Boy Kase oldukça zarif bir ürün olup rengi ile de dikkat çe..
32,50TL
Vergiler Hariç:32,50TL
Marka: Ews
Akrilik Beyaz kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek.Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği gereği..
21,50TL
Vergiler Hariç:21,50TL
Marka: Ews
Akrilik füme rengi kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği ..
14,50TL
Vergiler Hariç:14,50TL
Marka: Ews
Kaseler mutfaklarımızda ve sofralarımızda çok çeşitli ürünleri koymak için kullanılır. EWs Akrilik füme orta Boy Kase ürünü orta boy olduğu için kullanım alanı daha da geniştir. Servis Yaparken Şıklıktan Ödün VermeyinEWs Akrilik füme orta Boy Kase oldukça zarif bir ürün olup rengi ile de dikkat çekm..
32,50TL
Vergiler Hariç:32,50TL
Marka: Ews
Akrilik Füme kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek.Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği gereği ..
21,50TL
Vergiler Hariç:21,50TL
Marka: Ews
Akrilik şeffaf rengi kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliğ..
14,50TL
Vergiler Hariç:14,50TL
Marka: Ews
Akrilik mürdüm rengi kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliğ..
14,50TL
Vergiler Hariç:14,50TL
Marka: Ews
Kaseler mutfaklarımızda ve sofralarımızda çok çeşitli ürünleri koymak için kullanılır. EWs Akrilik mürdüm orta Boy Kase ürünü orta boy olduğu için kullanım alanı daha da geniştir. Servis Yaparken Şıklıktan Ödün VermeyinEWs Akrilik mürdüm orta Boy Kase oldukça zarif bir ürün olup rengi ile de dikkat ..
32,50TL
Vergiler Hariç:32,50TL
Marka: Ews
Akrilik Mürdüm kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek.Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği gereğ..
21,50TL
Vergiler Hariç:21,50TL
Marka: Ews
Kaseler mutfaklarımızda ve sofralarımızda çok çeşitli ürünleri koymak için kullanılır. EWs Akrilik şeffaf orta Boy Kase ürünü orta boy olduğu için kullanım alanı daha da geniştir. Servis Yaparken Şıklıktan Ödün VermeyinEWs Akrilik şeffaf orta Boy Kase oldukça zarif bir ürün olup rengi ile de dikkat ..
32,50TL
Vergiler Hariç:32,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)

Ufak Kase

Günümüzde, birçok kadın mutfak eşyalarına oldukça önem vermektedir. Mutfak eşyalarının olmazsa olmazı hiç şüphesiz tabak ve bardak gibi günlük kullandığımız eşyalardır. Ufak kaseler de, mutfakta devamlı kullandığımız eşyalar arasındadır. Birçok ufak kase modeli vardır. Altılı cam kase modelleri, akrilik kase modelleri bunlardan bazılarıdır. Ufak kaseleri, cam olarak satın alabileceğiniz gibi çeşitli renklerde de, satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, ufak kaseler oldukça kullanışlıdır. Ufak kaseleri, özellikle misafirler geldiği zaman, çerezlik veya dondurmalık olarak da, çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz.

Ufak kase modellerini zücaciye veya mutfak eşyaları satan mağazalardan satın alabilirsiniz. Ufak kase satın alırken, modeline, kalitesine ve fiyatına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, ufak kaseler uzun süre kullanımı olan mutfak araç gereçlerindendir. Eğer satın aldığınız ürünün, kalitesine dikkat ederek alırsanız, uzun süre kullanabilirsiniz. Yuvarlak, köşeli, cam veya akrilik gibi çeşitli modelleri olan ufak kaseleri satın alırken, hangisini alacağınız tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Her geçen gün, kadınlar tarafından ufak kaselere olan ilgi biraz daha artmaktadır. Durum böyle olunca, her gün çeşit çeşit ufak kase modelleri piyasaya sunuluyor.

Ufak kase fiyatları, oldukça makul fiyatlıdır. Fiyatlar, modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte, üçlü cam kaseler 65 TL'den başlarken, altılı bal cam kaseler, 15 TL'den satışa sunulmaktadır. Fiyatları oldukça makuldür. Ufak kaseleri, uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası