Menü
Sepetiniz

Kaseler


Kase Modelleri

Kaseler günlük hayatımızda en çok kullandığımız mutfak ürünlerinden biridir. Bir evin olmazsa olmaz ürünlerinde olan kaseler her zaman için çok amaçlı kullanım şekline sahiptir. Gerek kahvaltılarda gerekse akşam yemeklerinde kaseler hemen hemen her şeyde rahatlıkla kullanılabilir.

Kaselerimin yüzde yüz yerli üretim olup her isteğe uygun biçimde üretilmektedir. Örneğin sabah kahvaltıların vazgeçilmesi olan soslar için EWS 6’lı cam sosluklarımız ile kahvaltı sofralarınız daha da güzel bir görünüme sahip olacaktır. Bunun haricinde kaselerimiz küçük orta ve büyük olmak üzere üç kısma ayrılmaktadır ve her bir çeşit özel olarak özen ile üretilmektedir. EWS ayaklı 6’lı kaselerimiz ise hem kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında yerini alabilir hem de çerezlik olarak kullanılabilir. Aynı zamanda bu kaselerimiz içerisine dondurma koymak içinde uygundur.

Büyük kaselerimizde dilediğiniz tür salatayı yapabilir ve sofranıza bununla birlikte renk katabilirsiniz. Kâse alışverişi yapar iken firmamızı tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Ürünlerimizin tamamı Türk malı olup yüzde yüz üretimi bizim firmamıza aittir. Mutfağınızı firmamız tarafından satışa sunulmuş olan salata kaseleri, uzun kâse modelleri ve cam kase modelleri ile süslerseniz bundan asla pişman olmazsınız. Sadece eviniz için de değil sevdiğiniz kişilere de gönül rahatlığı ile alabilir ve hediye edebilirsiniz. Her bakımdan oldukça kullanışlı olan kaselerimizi sizler için üretiyor ve sizlerin en iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası