Menü
Sepetiniz

French Pres

Marka: Ews
 350ML Metal French KupaÜrün fiyatı 1 adet için geçerlidir.kulplarında paslanma olmaz.French Press Süzgeçli Kahve Kupası 350 Ml Çekilmiş kahveyi cam hazneye koyun üzerine başka yerde kaynatılıp 30 sn kadar soğutulmuş sıcak suyu ekleyin. tercihen tahta veya plastik bir kaşıkla biraz karıştırın metal ..
98,00TL
Vergiler Hariç:98,00TL
Marka: Ews
EWs Cam French Press ve Fincan Seti THN99009Bambu ürün içinDoğal dokusu ile şık bir görünüm sağlar. Tat ve koku sindirmez. Gıda ile teması uygundur. Borosilikat cam ürün içinBorosilikat cam malzemedir. Isı farkına ve kimyasal tepkimelere dayanıklıdır. Ağır metallerkurşun-kadmiyum içermez. Gıda ile t..
193,00TL
Vergiler Hariç:193,00TL
EWs French Press 600 ML Gri
Çok Satan
Marka: Ews
THN64297French Press Süzgeçli Çay Kahve Kupası 600 ML Kahvenin keyfini bilenler, özel lezzetler ve farklı tatlar denemek isteyenler için Süzgeçli Çay ve Kahve Kupası French Press Özel aromalı, orta kalınlıkta çekilmiş kahveler ve bitki çayları için birebir. French Press için hazırlayacağınız kahvele..
94,00TL
Vergiler Hariç:94,00TL
Marka: Ews
350 Ml Çekilmiş kahveyi cam hazneye koyun üzerine başka yerde kaynatılıp 30 sn kadar soğutulmuş sıcak suyu ekleyin. tercihen tahta veya plastik bir kaşıkla biraz karıştırın metal kaşık tercih edilmez çünkü hazneyi çizebilir. french press filtresini yerleştirin ancak henüz bastırmayın 4-5 dakika kada..
43,55TL
Vergiler Hariç:43,55TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

French PresFrench Pres

Kahve içmenin daima insana verdiği ayrı bir keyif vardır. Günümüzde kahve yaşam alanlarında sıklıkla tüketilen lezzetli sıcak içeceklerin başında gelmektedir. Birçok insan için kahve her bakımdan oldukça vazgeçilmezdir. Güzel ve iyi şekilde hazırlanmış bir kahve, her zaman bu içeceği tüketirken iyi bir memnuniyet elde edilmesini sağlar. Kahveyi insanlar isterlerse kendi yaşam alanlarında çok leziz bir şekilde hazırlayabilirler. French press yönteminin kullanılması bu noktada onlara gerekli şekilde yardımcı olur. Bu yöntemin kullanımı günümüzde her bakımdan oldukça yaygınlaşmıştır. Çünkü kahveyi demlemek ve hazırlamak bu seçenekle çok daha kolay ve pratik olmaktadır.

Kaliteli bir french press ürünüyle bu işlemler oldukça rahat bir şekilde yapılabilir. French press ürünleri konusunda birbirinden farklı türde tasarıma sahip üretimlerin olduğunu görmek mümkündür. Bunlar arasından kaliteli ve işlevsel bir ürünü seçmek her açıdan beklentilerin en iyi biçimde karşılanmasına yardımcı olur. Sitemiz üzerinde french press ürünleri kapsamında çok harika model ve tasarımlara yer verilmiştir. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünlerle her zaman istenildiği şekilde kahve aromasının tadının tam alınabileceği şekilde sıcak içecekler hazırlanabilir.

Sitemizde yer verdiğimiz ürünler arasında bulunan metal french press ürünleri, en çok ilgi gören yüksek kalite standartlarına sahip modellerimizden biridir. Pratik şekilde kahve hazırlamak için kullanışlı ürünlerimiz arasında yer alan 350ML metal french kupalarda her bakımdan tercih edilebilir. Bu ürünün farklı bir modeli olan bakır tasarımlı metal french kupa ürünlerimiz de kullanım konusunda gerekli memnuniyetin elde edilmesine yardımcı olur.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası