Menü
Sepetiniz

Çatal Kaşık Bıçaklar

Marka: Ews
Kalabalık yemek masalarında ailemiz ve sevdiklerimizle yenilen yemekler hep daha lezzetli olmuştur. Büyük masalarda bir yandan güzel sohbetler etmek, bir yandan da birbirinden güzel ve lezzetli yemek hep daha güzel olmuştur. Masalarınızı EWs tarafından özenle üretilen 89 parça çatal bıçak seti ile g..
2.550,00TL
Vergiler Hariç:2.550,00TL
Marka: Ews
Black Silver 36 Parça Çatal Bıçak Seti6 adet yemek kaşığı vardır.6 adet yemek çatalı vardır.6 adet yemek bıçağı vardır.6 adet tatlı çatalı vardır.6 adet tatlı kaşığı vardır.6 adet çay kaşığı vardır.Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Şık tasarımı sayesinde huzurlu yemek sofraları kurabileceksiniz.Bul..
1.175,00TL
Vergiler Hariç:1.175,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Çatal Kaşık Bıçaklar

Mutfakta çalışmak bir keyif ve zevk işidir. Mutfakta çalışmak çok büyük özveri istemektedir. Yemek yapan aşçısından tutun da ortalığı süpürüp silen ya da bulaşık yıkayan elemanına kadar mutfakta çalışan bütün insanların emeği çok büyüktür. Özellikle profesyonel mutfaklarda işleri yemek yapmak olan insanlar son derece bilinçli ve profesyonel davranmanın anlamını bilmek zorundadırlar. verdikleri hizmet gereği yaptıkları işe daha fazla özen gösterirler çünkü verilen hizmet insan sağlığı üzerinde olumlu veya olumsuz etkisi olabilecek bir hizmet sektörüdür.

İster başkasına hizmet vermek için kurulmuş olan profesyonel bir mutfak isterse evinizde kendiniz için yemek yapabileceğiniz bir mutfak olsun mutlaka hijyen kurallarına özen göstermek gerekir. mutfakta yemek yapmaya başlamadan önce elleri sabunlamak dan başlayarak her aşaması dikkatle uygulanması gereken bir kurallar zinciridir. Mutfakta yemek yapmak kadar önemli bir başka konuda yapılan yemeğin sunumu ve sofra kurulmasıdır. Yemek yaparken, sofra kurarken ve servis yaparken yardımcı olarak kullanılan çeşitli el aletleri vardır. Çatal kaşık bıçak başta olmak üzere kullanılan birçok yardımcı el aleti vardır. Aslında bu tüm malzemeler tek tek satıla bildiği gibi takım olarak da satılmaktadır.

Genellikle satın alırken çatal, kaşık, bıçak ya da bunun gibi giyer yardımcı malzemeleri günlük kullanım için alınıyorsa biraz daha hesaplısını almakta sakınca yoktur. Fakat misafir için ya da çeyiz için alınıyorsa daha bir farklı davranmalıdır. Bu durumda set olarak almaya özen göstermekte ve kalitelisini almakta fayda vardır. Müşterilerine bu konuda yardımcı olmak üzere kurulmuş olan online satış siteleri mevcuttur. Bu sitelerden istenilen her türlü yardımcı ürünü bulmak mümkündür. İster tek tek istersek de takım olarak almak insanların kişisel tercihleridir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası