Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

6 Kişilik Çatal Bıçak Kaşık Seti

6'LI Platin Bıçak Seti
Yeni
Yemeği pratikleştirmenin ve yemek yerken zevk almanın en önemli parçası doğru bıçak tercihidir.  Çok çeşitli bıçak türleri vardır ve bunların nerede, nasıl kullanılacağını bilmek oldukça önemlidir. Aynı bıçağın etten sebzeye, sebzeden meyveye hatta ekmeğe kullanılması kesinlikle yanlış ve sağlıksızd..
32,00TL Vergiler Hariç:32,00TL
6'Lı Platin Çatal Takımı
Yeni
Kırmızı renk platin 6’lı çatal seti sağlam yapısı ve zarif tasarımıyla sofralarınızı renklendirecek. Eşsiz platin renginin yanına eklenen renkli kulpları ile davet sofralarınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Son yıllarda sunum kültürünün öneminin giderek artmasıyla, kadınlar sunum sofralarına d..
32,00TL Vergiler Hariç:32,00TL
6'Lı Platin Kaşık Seti
Yeni
6’lı Platin Kaşık Seti, mutfağınızdaki önemli bir eksikliği gidermek için sizi bekliyor. Üstelik uyumlu tasarımı sayesinde, mutfağınızda bulunan bütün araç gereçlerle bütünlük sağlayabilecek görünüme ve uyuma sahiptir. Diğer kaşık seti fiyatlarıyla karşılaştırdığınız zaman ürünün benzer ürünlerden o..
32,00TL Vergiler Hariç:32,00TL
6'Lı Platin Tatlı Çatalı Seti
Yeni
Harika bir yemeğin arkasında , leziz tatlılar yemeği hepimiz severiz. En az tatlınız kadar güzel gözüken tatlı çatalı ile yediğinizden daha çok keyif alabilirsiniz. Sevimli görüntüsü kalbinizi ısıtacak olan bu tatlı çatalı modeli muhteşem sofralarımızın vazgeçilmez bir öğesi olmaya aday . Onlarca se..
29,00TL Vergiler Hariç:29,00TL
6'LI Platin Tatlı Kaşığı
Yeni
Her ürün beraberinde kendi çeşitliliğini getirmektedir. Mutfaklarımızda yeri küçük ama önemi büyük olan bu ürünleri, tatlı kaşığı modelleri çerçevesindetanıyalım.1.Platin Tatlı KaşıklarıSiz değerli müşterilerimize, en değerli elementlerden biri sayılan platinden yapılma olan tatlı kaşığının mutfağın..
29,00TL Vergiler Hariç:29,00TL
Platin 6'Lı Tatlı Bıçağı
Yeni
EWs’den yeni sürpriz, Platin 6'Lı Tatlı Bıçağı tatlı zevkinizi iki katına çıkarmak ve mutfaktaki en iyi yardımcınız olmak için sizlerle buluşuyor. Tatlı bıçağı modelleri arasında en çok rağbet görenlerden platin tatlı bıçağı %100 Yerli ve Milli Üretimdir ve EWs çatısı altında üretilmiştir. Platin ma..
29,00TL Vergiler Hariç:29,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)