Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

12 Kişilik Çatal Bıçak Kaşık Seti

Soflardaki bütünlüğün vazgeçilmezi haline gelen 12 kişililik Çatal Bıçak Takımları, leziz yemekler ile aramızda güçlü bir bağ oluşturuyor. Özellikle çeyiz kurma aşamasında olan hanımların en çok rağbet gösterdikleri bu ürünerin, pek çok çeşidi bulunmakta. Renk olarak ise, genellikle gümüş, bronz ve altın renkleri tercih ediliyor. 

Çatal Bıçak Seti Fiyatları

Hemen hemen her bütçeye uygun çatal bıçak seti bulmak mümkün. 12 kişilik çatal bıçak setleri hakkında belirli bir fiyat sıkalası çıkaracak olursak, 1800 ile 3180 Tl arasında değişiyor diyebiliriz. 

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Çatal Bıçak takımı seçerken dikkat edilecek en önemli unsurlardan biri de, paslanmaz olmalarıdır. Genelde, annelerimizin sadece öenmli misafirler geldiğinde ortaya çıkardığı özel setlerin, dolapta dururken paslanmaması oldukça önemlidir. Tabi ki diğer önemli unsur ise, yemek takımınızla uyumlu olmalıdır. Bu sayede masanızda şık bir uyum yakalamış olacaksınız. Öte yandan, masanızı gösterişli veya daha mütevazı gösterecek günlük çatal bıçak takımı çeşitleri de mevcut. Bu konuda seçim biraz da size kalmış diyebiliriz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.