Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Viski Bardağı

Her içeceğin rengi, tadı farklıdır. Viski de dünyada ağırbaşlı içkilerden biri ve damakta farklı bir tat bırakır. Viskinin bu ağırbaşlı ve farklı tarzına da yakışan  viski bardağı şekli vardır. İşte bu bardak şekline tasarım olarak hitap eden, viskiye yakışan bu viski bardakları sağlam ve güçlü bir görünümle karşımıza çıkmış. Keskin ve estetik yapısıyla da etkileyici özelliğe sahip. Dolabınızın şıklığını sağlayacak görünümüyle büyüleyici.

Fiyatlardaki uygunluğu ve özgün tarzıyla dikkatleri üzerine çeken bu viski bardakları modelleri çok zarif görünüme sahip. Altın işlemelerle süslenmiş bohem tarzının yanısıra sade ve yuvarlak yapılı bardak setleri de mevcut. Sade viski bardağında yalınlık ön planda tutulmuş.

Her sette 6 bardak mevcut. Ürün parlak, yüksek tınılı kristal cam kullanılarak üretilmiş. Kullanımı oldukça rahat. Sunumlarda kullanılabilecek kibarlığa sahip. Viski bardağı modelleri seçiminde seçimini zariflikten ve ağırbaşlılıktan yana kullanmak isteyenlerin isteğini karşılayacak nitelikte olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Siz de eğer viski bardağı modelleri konusunda  şıklığı ve estetiği  arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.