Menü
Sepetiniz

Tavalar

Marka: Ews
Herkesin evde kaldığı bu dönemde, evde vakit geçirmenin en eğlenceli yolu mutfak oluyor. Yeni tatları keşfettiğiniz bu alanda EWS marka granit hamur yoğurma kabı sizlere eşlik etmeye hazır. Yaptığınız hamur işlerinin daha da lezzetli olmasını sağlayacak bu ürün gerek şık tasarımı gerekse iç hacmiyle..
114,00TL
Vergiler Hariç:114,00TL
Marka: Ews
Pişirme gereçleri arasında yer alan granit tava mutfaklarda ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Birçok farklı özelliği sayesinde hanımlara büyük bir kolaylık sağlaması nedeni ile birçok kişi granit tava seti kullanmayı tercih etmektedir. 20 CM Granit Tava mutfağınızdaki ..
127,50TL
Vergiler Hariç:127,50TL
22 CM Granit Tava
Çok Satan
Marka: Ews
Pişirme gereçleri arasında yer alan granit tava mutfaklarda ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Birçok farklı özelliği sayesinde hanımlara büyük bir kolaylık sağlaması nedeni ile birçok kişi granit tava seti kullanmayı tercih etmektedir. EWs Krem Renk 22 CM Granit Tava m..
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
Marka: Ews
Krep yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Hafta sonu kahvaltılarınıza granit krep tavasıyla renk katın. EWs Krem Renk 24 cm Granit Krep Tava mutfağınız ve aileniz için hem en sağlıklı hem de en moda seçenek.Alternatiflerine Göre KullanışlıEWs Krem Renk 24 cm Granit Krep Tava, granit yapısı sayes..
116,00TL
Vergiler Hariç:116,00TL
Marka: Ews
Pişirme gereçleri arasında yer alan granit tava mutfaklarda ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Birçok farklı özelliği sayesinde hanımlara büyük bir kolaylık sağlaması nedeni ile birçok kişi granit tava seti kullanmayı tercih etmektedir. EWs 24 CM Granit Tava mutfağınızd..
151,00TL
Vergiler Hariç:151,00TL
Marka: Ews
Renkli 24 cm Granit Krep Tava yapışmaz, pislenmez, yanmaz, granit yapısı ile sağlıklı ve şık görünümü ile mutfağınızın vazgeçilmez ana malzemesi olmaya hazır.  Granit, doğal bir taş olmasının yanı sıra en çok tercih edilip, yaygın kullanılan bir taş türüdür. Pişirmeye kıyamayacağınız duvara asıp kar..
116,00TL
Vergiler Hariç:116,00TL
Marka: Ews
Dayanıklı, kullanışlı, görüntü açısından da hoş ve uygun fiyatlı bir granit tava arıyorsanız mutfağınızda eksik olan parçayı artık tamamlayabilirsiniz. Birçok kişi tava alırken çizilmez, yapışmaz, kolay temizlenebilen, dayanıklı, kaliteli ve aynı zamanda da uygun fiyatlı olan ürünü almayı tercih ede..
102,50TL
Vergiler Hariç:102,50TL
Marka: Ews
Mutfakların vazgeçilmezlerinden biri de krep tavasıdır. Normal tavalara kıyasla krep tavalarının kenarlarının daha kısa oluşu krepi çevirirken bize kolaylık sağlamaktadır. Krep yapmanın en önemli noktası hamurun tavaya yapışmaması ve çevrilebilir bir tava olmasıdır. Granit tava size tüm bu avantajla..
129,50TL
Vergiler Hariç:129,50TL
Marka: Ews
EWs Krem Renk 26 CM Granit Tava, Granit malzemesinden gelen sağlık ve dayanıklılık, tasarımının sunduğu şıklık ve yapışmaz özelliğinin verdiği rahatlık ile mutfağınızın ve yemeklerinizin güvenilir dostu.EWs Krem Renk 26 CM Granit Tava, tava ihtiyacınıza yanıt olarak aradığınız bütün özellikleri sunu..
170,00TL
Vergiler Hariç:170,00TL
Marka: Ews
Pişirme gereçleri arasında yer alan granit tava mutfaklarda ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Birçok farklı özelliği sayesinde hanımlara büyük bir kolaylık sağlaması nedeni ile birçok kişi granit tava seti kullanmayı tercih etmektedir. EWs Krem Renk 28 CM Granit Tava m..
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
30 CM Bronz Renk Granit Tava
Çok Satan
Marka: Ews
Siz değerli kullanıcılarımız için özenle tasarlanmış olan granit tava mutfaklarınızda harikalar yaratacak. Modern, şık görüntüsü ile de gözlerinizden kalpler çıkaracak olan bu ürüne sahip olmak ayrıcalıktır. Aynı zamanda özel granit tasarımı sayesinde kusursuz performans sunar. Her mutfağın olmazsa ..
199,00TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Marka: Ews
Mutfağında sağlıklı yemekler hazırlamak isteyenlerin tercihi granit tava ve granitten üretilmiş pişirme gereçleri, insan sağlığını olumsuz etkileyen kimyasal maddeler içermemektedir. Bu sayede de hem daha sağlıklı, hem de çok daha lezzetli yemekler ortaya çıkartılabilmektedir. EWs Krem Renk 30 CM Gr..
199,00TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)

Granit Tava Seti ve Granit Tava Fiyatları

Granit tava, her zaman için çok daha sağlıklı ve çok daha yararlı kullanımı daha basit mutfakların da en vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alır. Çoğu bayan granit tava seti alırken kullanım açısından kolaylık sağlayan bu mutfak gereçlerinin de ne derece sağlıklı olup olmadığını merak ediyor. Şunu söyleyebiliriz ki EWS granit tava seti alırken aklınızda hiçbir soru kalmadan rahatlıkla alabilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek kalitede hazırlanmış olup insan sağlığı açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

Granit tava fiyatları kalitesine göre farklılık gösterirken kimi granit tava setleri kalitesiz mallardan üretilirken bizim ürünlerimizde kalitesizlik söz konusu dahi olamaz. EWS granit tava setlerimiz hem oldukça kaliteli mallardan üretilmiş olup hem de fiyatı bir o kadar uygun ürünler olarak sizlere sunulmuştur.

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme insanların son yıllarda çok fazla dikkat etmeye çalıştığı ve özen gösterdiği bir konu olarak karşımıza çıkar. Her şeyden önce gelen sağlığımızı düşünürken yemekleri neyde pişirdiğimizde oldukça önemli bir konudur. EWS granit tava ile yemek hazırlamak gayet sağlıklı ve sizin için basit olacaktır. İçerisindeki molekül ve bileşenler sayesinde tavalarımızda yemek pişirirken yanma yapışma gibi bir derdiniz olmayacaktır. Çoğu yemekleri doğal tadı ile tatmanız mümkün olacaktır. Granit tavalarımızda yemek pişirirken sağlığınız açısında az yağlı pişirmeniz de mümkündür. Yanma yapışma gibi bir derdi olmayan tavalarımızda gönül rahatlığı ile az yağlı yemekler pişirebilirsiniz.

 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası