Menü
Sepetiniz

Set Ürünler

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan ve günlük yaşamı kolay hale getiren birçok türden ürün bulunmaktadır. Bunlar arasında tavalardan tencerelere, güveçlerden sütlük ürünlerine ve sahanlara kadar farklı türde çeşitli ürünler yer almaktadır. Hem yemek yapma ve hem de yan besinler hazırlama konusunda bu ürünler genel olarak mutfaklar için olmazsa olmaz önemde araç ve gereçlerdir. Günümüzde genel itibariyle her kalitede mutfak ürünlerinin tasarımları etkin bir şekilde yapılmaktadır. İnsanlar bu ürünler konusundaki geniş çeşitlilik sayesinde ihtiyacı olanları kolaylıkla temin edebilmektedirler. Bunlar set ürünler olarak alınabilecekleri gibi ayrı parçalar halinde de alınabilirler.

Bu noktada genel tercih ürünleri set haline almak olmaktadır. Çünkü bu şekilde hem ürünler kısa bir sürede eksik kalmadan temin edilebilmekte ve hem de maliyet açısından daha avantajlı durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Ürünleri set olarak toplu şekilde alırken bu hususta birtakım önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Ürünlerin sağlık yapısına uyumluluğu, kalitesi, dayanıklılığı ve tasarımında yer verilen malzeme kalitesi bu noktada göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir.

Sitemizde satışını yaptığımız set ürünlerin her biri genel olarak yüksek kalite standartlarına bağlı şekilde üretilmiştir. Daima uzun süreler en güvenli ve verimli bir yapıda rahatlıkla kullanılabilirler. Set ürünlerimiz arasında en beğenilerden biri 7 parça granit tencere tava seti olmaktadır. Bunun yanı sıra 7 parça Ellıpse granit tencere tava seti, 26 cm granit basık tencere tava seti ve 3'Lü granit güveç seti ürünlerimizde oldukça beğenilmektedir. Bu set ürünlerin her biri sitemiz üzerinden çok uygun ve indirimli fiyatlarla temin edilebilir.

 

Granit ürünler son yıllarda çok hızlı bir şekilde mutfaklarımızda yerini aldı. Granit tencere ve tavalar bu ürünler arasında başı çekiyorlar.  Neden Granit Ürünler Tercih Ediyoruz?Bunun en önemli nedenlerinden biri teflon, çelik ve bakır ürünlerin aksine yapışma tehlikesinin minimum düzeyde olmasıdı..
658,00TL
Vergiler Hariç:658,00TL
%100 Granitten yapılma Türk Malı Granit Tencere Setiyle mutfağınızda sağlığa yer açın. Kanserojen madde üretebilen teflon tencerelerin aksine sağlıklı bir mutfak deneyimi arayanlardansanız granit tencere takımı tam size göre. Teflon ve alüminyum tencerelere kıyasla da çizilmelere karşı çok daha daya..
710,00TL
Vergiler Hariç:710,00TL
Yaşamımızın sürdürülebilirliği için akla gelen ilk şey yemek, peki ya yemeğimizi pişirdiğimiz kaplar bunlar da son derece önemli. Tüm bu çeşitlilik arasından en doğru olanı nasıl seçeceğiz? Mutfağınızı süsleyecek ve sağlığınızı koruyacak birbirinden farklı granit tencere setleri EWs'de. Granit tence..
375,00TL
Vergiler Hariç:375,00TL
EWs Krem Renk 24 cm basık granit tencere tava seti şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.Ürün İçeriği24 cm tencere24 cm tavaTencere KapağıÜrün MalzemesiEWs Krem Renk 24 CM Basık Granit Tencere Tava Seti, granit malzemeden üreti..
342,00TL
Vergiler Hariç:342,00TL
3’lü granit güveç seti sayesinde geleneksel pişirme yöntemleri arasında yer alan, sebze ve et yemeklerinizin lezzetine lezzet katan, topraktan üretilen güveç kaplarının yemeklerinize kattığı eşsiz tadı yakalayacaksınız.Ürün YapısıTeknolojik gelişmelerin etkisiyle yemek kabı olarak kullanılan toprak ..
422,00TL
Vergiler Hariç:422,00TL
20-22 CM 2 Parça Granit Sahan Seti
Çok Satan
İki farklı boy seçeneği ile tasarlanan granit sahan seti şüphesiz ki mutfakların vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Mutfakta en çok kullanılan eşyalar arasında özellikle tencereler gelmektedir. Mutfakların vazgeçilmez parçası haline gelen tencereler birçok formda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yan..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
Mutfaklarda kullandığımız tavalar, tencereler elimiz ayağımızdır. Onları seçerken en çok dikkat ettiğimiz noktalar ise dayanıklı ve sağlıklı yemekler yapılabilir olmalarıdır.Kullanım Rahatlığı SunarZaman içinde tencere tavalar kullanım amacına yönelik pek çok çeşit malzemeden üretilmiştir. Günümüzde..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Kim mis kokusu eve yayılmış portakallı bir dilim keke hayır diye bilir ki? Ya da kim lezzeti daima damağımızda kalan çikolatalı bir keki geri çevire bilir? Siz de mutfakta harikalar yaratmak için EWs Granit Kek Kalıplarını mutlaka denemelisiniz.  Uzun Ömürlü  Granit son yıllarda mutfaklarımızda büyü..
179,00TL
Vergiler Hariç:179,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası