Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sosluk Sütlük

Mutfak malzemelerinin hazırlık aşamasında yıpranmaması, zarar görmemesi adına bazı malzemeler üretilmesi önemlidir. Birçok malzeme ürünlerin sıcaklığına dayanamayabilir. Aynı zamanda ürünlerin bazı materyallerin zararlı malzemelerinden etkilenmemesi gerekir. Bu konuda süt kaynatmak ve sos yapmak adına ayrı malzemelere ihtiyaç vardır. Granit ürünlerin birçok mutfak gerecinde tercih edilme sebepleri arasında en önemlisi sağlıklı olmasıdır. Birbirinden farklı sosların yapıldığı, süt kaynatılan ve güzel bir mantı üzerine yapacağınız özel hazırlık için aynı özellikte bir ürüne sahip olmanız gerekir.

Süt, kaynadığında birçok cezve materyaline zarar verir. Yüksek kaynama noktasına sahip olan ve uzun sürede soğuyan sütünüzü kaynatmak için metal cezve yerine, granit sütlük kullanmanız tavsiye edilir. Kaynatma sonrası süt lekesi zor çıkan lekeler arasındadır. Granit sütlük ise bu konuda sütün malzemeye yapışmasını engeller. Kullanım sonrası kolaylık elde temizlenebilir.

Mutfak hazırlıklarınızda özellikle yemeğin tamamlanması için en son hazırlanan ve yemeğe asıl lezzeti veren meyane, sos gibi karışımların hazırlanması özen ister. Sıvı yağın kızgın hale gelmesi, özel baharat ve soslarla birleşmesi sonucu birçok ürün zarar görür. Granit sosluk ürünlerimizde ise bu sorun yaşanmaz. Bunun nedeni granit sosluk ürünlerimizi yanmaz ve yapışmaz özelliğe sahip olmasıdır. Sosunuz hazırlık materyaline yapışmaz ve yemeğinizle buluşur. Malzemenin ziyan olması engellenir, malzemeniz zarar görmez, sosunuzun sıcaklık seviyesi ve kıvamı dilediğiniz gibi olur.

12 CM Granit Sosluk
Çok Satan
Ew’s granit sosluk,bu hususta size mutfakta eşlik ediyor. Artık şahane soslar, şüphesiz granit sosluğunuzun elinde. Siz yemeklerinizi, o hayallerinizdeki sosu pişirecek. Bırakın misafirler işin sırrınızı merak etsin.Granit neden teflon ve diğer ürünlere göre daha sağlıklıdır?Granit içinde barındırdı..
37,00TL
Vergiler Hariç:37,00TL
14 CM Granit Sosluk
Çok Satan
EWs granit sosluk ile yemekleriniz için harika solar hazırlayabilirsiniz. Yüksek ısı karşısında bile bozulmayan yapısıyla sağlığınızı tehdit eden bir durum ile karşılaşmadan soslarınızı hazırlayın. Bildiğiniz üzer teflon ve benzeri maddelerden üretilen ürünler yüksek ısıda sağlığınızı tehdit eden ku..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
14 CM Granit Sütlük
Çok Satan
Sütlük cezve, evimizde pratik yardımcımızdır. Mutfaklarımızda sütlük cezve gibi parçaların önemi ancak yokluklarında anlaşılır. Ergonomik Yapıya Sahiptir14 CM Sütlük Cezve'yiaz kalmış yemeklerimizi ısıtmada, leziz soslarımızın yapımında, süt ve benzeri sıvıların ısıtılmasında sıklıkla kullanılır. Er..
46,00TL
Vergiler Hariç:46,00TL
16 CM Granit Sütlük
Çok Satan
Muhteşem tasarımı ve modern görüntüsü ile granit sütlük siz değerli müşterilerimizin mutfaklarında hizmet sunmak için hazır. Özel tasarıma sahip olan bu sütlük granit arayanlar için tasarlandı. Doğal yapısı ile mutfaklarınızın olmazsa olmazları arasına girmeyi hak ediyor. Yüksek dayanıklı performans..
49,00TL
Vergiler Hariç:49,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası