Menü
Sepetiniz

Demlikler

Marka: Ews
Emaye Çaydanlık Krem 1 Lt/2 LtEmaye 900 derecede emaye kaplama olarak üretildiğinden içerisinde bakteri barındırmaz.Renkleri parlaklığını uzun yıllar korur.Sapları bakteri barındırmayan titanyum kaplamadır.Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur.İndüksiyonlu ocaklar dahil tüm ocak tiplerinde kullanıl..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
Marka: Ews
Emaye Çaydanlık Mavi  1 Lt/2 LtEmaye 900 derecede emaye kaplama olarak üretildiğinden içerisinde bakteri barındırmaz.Renkleri parlaklığını uzun yıllar korur.Sapları bakteri barındırmayan titanyum kaplamadır.Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur.İndüksiyonlu ocaklar dahil tüm ocak tiplerinde kullanı..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
Marka: Ews
Emaye Çaydanlık Siyah  1 Lt/2 LtEmaye 900 derecede emaye kaplama olarak üretildiğinden içerisinde bakteri barındırmaz.Renkleri parlaklığını uzun yıllar korur.Sapları bakteri barındırmayan titanyum kaplamadır.Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur.İndüksiyonlu ocaklar dahil tüm ocak tiplerinde kullan..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
Marka: Ews
EWs Luca 700 ML Süzgeçli Cam DemlikPratik ve kullanışlı yapıdadır.Plastik kulpu sayesinde rahatlıkla tutmanızı sağlar.Sertleştirilmiş şeffaf cam gövde sayesinde ısıya dayanıklıdır.Çay ve kahve makinelerinde kullanmaya uygundur.Gazlı ve elektrikli ocaklarda kullanıma uygun değildir.Çaydanlık üstü dem..
72,00TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Marka: Ews
EWs Luca 900 ML Süzgeçli Cam DemlikPratik ve kullanışlı yapıdadır. Plastik kulpu sayesinde rahatlıkla tutmanızı sağlar. Sertleştirilmiş şeffaf cam gövde sayesinde ısıya dayanıklıdır. Çay ve kahve makinelerinde kullanmaya uygundur. Gazlı ve elektrikli ocaklarda kullanıma uygun değildir. Çaydanlık üst..
78,00TL
Vergiler Hariç:78,00TL
Süzgeçli Cam Demlik 1500 ML
Yeni
Marka: Ews
Pratik ve kullanışlı yapıdadır.Plastik kulpu sayesinde rahatlıkla tutmanızı sağlar.Sertleştirilmiş şeffaf cam gövde sayesinde ısıya dayanıklıdır.Çay ve kahve makinelerinde kullanmaya uygundur.Gazlı ve elektrikli ocaklarda kullanıma uygun değildir.Çaydanlık üstü demlik olarak kullanılabilir.Zarif ve ..
97,00TL
Vergiler Hariç:97,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası