Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Yumurtalık

Sabah kahvaltılarında olmazsa olmaz öğünlerden olan yumurta her kahvaltı sofrasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Yumurta gibi besleyici bir besini sabah kahvaltılarında tüketirken masanızdan asla eksik etmeyeceğiniz güzel bir yumurtalık almanız gerekmektedir. Yumurtalık ile birlikte yumurtalarınız yemek masanızda güzel ve şık bir şekilde durur ve soyulup yenmeyi bekler. Yumurtalık sayesinde haşlanmış yumurtanız sıcak olsa da eliniz asla yanmaz. Ayrıca buzdolabı içi için olan yumurtalıklar da buzdolabınızın daha derli toplu durmasını sağlayacaktır.

Yumurta Kabı İle Yumurtalarınızın Kırılmasını Önleyin

Buzdolabında sakladığınız yumurtaların kırılmasını önlemek için yumurta kabı içerisinde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Yumurta kabında saklanan yumurtalar kesinlikle zarar görmeyecek ve kullanacağınız zamana kadar sağlam bir şekilde kalacaktır.

Yumurta Tabakları İle Haşlanmış Yumurtalar Daha Güvende

Haşlanmış yumurtalarınızı rafadan yemeyi tercih ediyorsanız iyi bir yumurta tabağı ihtiyacınız var demektir. Yumurta tabağı sayesinde haşlanmış olan rafadan yumurtalarınızı pratik bir şekilde yemeniz mümkün olacak ve sıcak yumurtadan dolayı elinizin yanma olasılığı ortadan kalarak kahvaltınız keyifli bir hale gelecektir.

EWs 5’li yumurtalık, kahvaltılarınızı şık ve eğlenceli bir hale getirecek.Hemen hemen her evin bir Pazar kahvaltısı klasiği vardır ki yumurtasız olmaz. Bu şirin 5’li EWs Yumurtalık, kahvaltı sofralarınızı daha güzel hale getirmeye geliyor. Akrilikten Malzeme ile Hijyenik Yemekler, Güvenli SofralarEW..
12,00TL
Marka: Ews
Kahvaltı masalarında olmazsa besinler arasında yer alan yumurta oldukça besleyici ve son derece lezzetli bir yiyecektir. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan yumurtayı güzel bir yumurtalık ile birlikte servis ettiğiniz zaman hem ağız tadınıza hitap edecek hem de görsel zevkinize hitap edecek bir ..
7,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)