Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Tepsi

Mutfakların olmazsa olmazı olan tepsi, kahve saatinden kahvaltıya, misafir ağırlamadan, dekoratif alan yaratmaya kadar birçok konuda yardımınıza koşan bir ürün. Ew’s kalitesiyle uygun fiyata farklı ve ergonomik modelleri elinizin altında bulabilirsiniz.

Rahat Kullanım ve Şıklık

Şıklığın yanı sıra kullanım rahatlığı da önemli olan tepsi modellerinin tümü Ew’s güvencesiyle bir tık uzağınızda. 

Farklı İhtiyaçlara Göre Tasarım

Özel misafirleriniz için kolaylıkla kullanabileceğiz gümüş tepsicam tepsi ve aynalı tepsi modellerine ve daha pek çoğuna Ew’s ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli ürünler Ew’s garantisiyle mümkün.

Temizlikte Kolaylık

Şık görünüm kolay kullanımının yanı sıra kolay temizlenebilir özellikte olan tepsileri uzun süre mutfağınızda kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize güzel kahvaltılar hazırlarken gerek sunum amaçlı gerekse servis amaçlı kullanabileceğiniz bambu tepsilere de oldukça uygun fiyata ulaşmanız mümkün.

Uzun Ömür Kaliteli Yapı

Uzun ömürlü olan tepsilerin farklı renk seçenekleriyle ister mutfağınıza isterse sofralarınıza uygun renklerini tercih edebilir ve o bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve modelde olan Ew’s tepsileri ile sofralarınızda da şıklıktan ödün vermeyin.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)