Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Tabaklar

Mutfağınızda olması gereken en önemli parçalardan biri olan, hem sunum yaparken ihtiyaç duyacağınız hem de servis esnasında son derece önemli olan tabaklar her çeşit ve modelde sizin için hazırlanmış ve sizi bekliyor. Tabaklar sadece servis ve sunum için değil aynı zamanda dekorasyon için de çok doğru parçalar olabilmektedir. Dekoratif tabaklar evinizin çehresini değiştirerek farklı bir hava katacak ve oldukça şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

Cam Tabaklar İle Gelen Şık Görünüm ve Sağlıklı Seçim

Tabak satın alırken mutlaka cam olmasına özen göstermenizde fayda olacaktır. Cam tabaklar şık görüntüsünün yanı sıra aynı zamanda son derece sağlıklı bir tercih olacaktır. Cam tabaklarla sıcak yapacağınız servislerde camın sağlıklı yapısının etkisini göreceksiniz. Cam tabakların yanı sıra otantik tabaklar da evinize son derece güzel dekoratif birer parça olarak renk katacaktır.

Pasta Sunumları Artık Daha Renkli

Pasta sunumu yaparken lezzetli pastalarınızı birbirinden renkli ve birbirinden güzel tasarımlı pasta sunum tabakları ile yapmanız güzel bir görünüm kazandıracaktır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.