Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sürahi

Birbirinden kaliteli, kullanışlı, şık tasarımlı ve dayanıklı Sürahi modelleri ile sizde misafirlerinize unutamayacakları bir servis sunmak istemez misiniz? EWs Sürahi çeşitleri ile misafirleriniz içtikleri içecekleri bir daha unutamayacaklar. Gerek mutfağınızda, gerek balkonunuzda rahatça kullanabileceğiniz Her renkten plastik ve cam sürahi çeşitleri ile ister soğuk ister sıcak içeceklerinizi rahatça servis edebileceksiniz. 

Cam ve Plastik Sürahi Çeşitleri

Kaliteli cam ve plastik malzemelerden üretilen tasarım harikası Sürahi Çeşitlerini,  en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Kapaklı Cam Sürahi, renkli kule sürahi, silikon bantlı sürahi gibi birçok çeşitte ve renkte sürahiye bugün siz de sahip olabilirsiniz.  Cam ve Plastik sürahi çeşitlerinin her biri birbirinden daha dayanıklı ve kullanışlı olduğunu ürünlerimizi görür görmez anlayacaksınız.

Şık Sürahi Modelleri

İçeceklerinizi gönül rahatlığıyla muhafaza etmenizin yanı sıra EWs Sürahi modelleri diğer sürahilere kıyasla oldukça şık bir görünüme sahiptir, bu sebeple misafirlerinizin sürahilerden gözlerini alamayacaklarını bilirsiniz.

Akrilik 2 LT Rekli Sürahi
Çok Satan
Su bardaklarınızın zarif ve şık olduğu, mutfağınızda tarzınızı yarattığınız evinizde sizlere daha layık olacak olan pek çok sürahi modelleri bulunmaktadır. Bunların arasında yer alan EWS Akrilik özelliği ile sizlere 2 LT hacminde sürahi sunmaktadır.Daha Şık Daha Göz Alıcı!Görüntüsü ile sizi etkileme..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Akrilik Renkli Sürahi
Çok Satan
Sürahi her sofranın vazgeçilmezidir. Bazı sofraların ise baş tacıdır diyebiliriz. Bu nedenle de çeşit çeşit sürahi modelleri görmekteyiz. Sürahi modelleri arasında cam sürahi, akrilik cam sürahi ve plastik sürahiler bulunmaktadır. Dayanıklılık, uzun ömürlülük ve sağlık açısından akrilik cam her daim..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
EWs Akrilik Kule Sürahi
Çok Satan
Akrilik malzemenin kalitesi kullanışlı sürahi ile buluştu. Özellikle içme suyunun içinde bekleyeceği malzemenin kalitesi çok önemlidir. Bu malzemeler yeterli kalitede olmazsa insan sağlığını tehdit etmektedir. Pembe kule sürahi akrilik malzemesi sayesinde insan sağlığını tehdit eden hiçbir unsura ye..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)