Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Supla

Yemek tabağının altına koyulan daha büyük tabaklar olan supla, son zamanlarda oldukça büyük bir popüleriteye sahip. Özellikle, televizyondaki yemek programlarıyla  birlikte daha da ön plana çıkan bu ürünler, yemek masasına oldukça dekoratif bir hava katmakta. Ancak suplanın renklerinden daha çok, masadaki ürünlerle olan uyumuna dikkat etmekte fayda var. Örnek verecek olursak, gümüş yemek takımına sahipseniz, gümüş renkli bir supla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, son zamanlarda birbirine zıt renklerin de iyi bir uyum yakaladığını düşünecek olursak, özellikle siyah beyaz renklerini de yoğun olarak kullanabilirsiniz.

Neden Supla Kullanılır?

Suplanın öncellikli kullanım amacı, masadakilerin kendine ait yerini belirtmek ve kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktır. Ancak sadece dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir. Genelde yuvarlak tabaklardan oluşan suplalar, şu anda dikdörtgen ve asimetrik şekillerle de ortaya çıktı. Ve bu supla çeşitleri de oldukça fazla rağbet görmekte. 

Supla Fiyatları

Her bütçeye hitap edecek supla modelleri bulunmaktadır. Ancak belirli bir fiyat aralığından bahsedecek olursak, 20 Tl ile 500 Tl arasında değişir diyebiliriz. Supla fiyatları konusunda zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Pek çok sitede de zevkinize ve bütçenize uygun olarak supla takımları bulmanız mevcut. 

Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87..
16,00TL Vergiler Hariç:16,00TL
Evinizin kaliteli şık görünümüne orijinal bir estetik katacak olan EWs Altın Renk Porselen Supla yemek masalarında vazgeçilmeziniz olacaktır. Kendine has altın rengiyle parlayacak lezzetinize lezzet katacaktır.Yıkama derdiniz olmasınKalite porseleni sayesinde bulaşık makinasında her türlü sıcaklıkta..
90,00TL Vergiler Hariç:90,00TL
Evinizin kaliteli şık görünümüne orijinal bir estetik katacak olan EWs Platin Renk Porselen Supla yemek masalarında vazgeçilmeziniz olacaktır. Kendine has platin rengiyle parlayacak lezzetinize lezzet katacaktır.Yıkama derdiniz olmasınKalite porseleni sayesinde bulaşık makinasında her türlü sıcaklık..
94,00TL Vergiler Hariç:94,00TL
Marka: Ews
Evinizin kaliteli şık görünümüne orijinal bir estetik katacak olan EWs Gumus 33 cm Kuzey Yıldızı Supla yemek masalarında vazgeçilmeziniz olacaktır. Kendine has rengiyle parlayacak lezzetinize lezzet katacaktır.Yıkama derdiniz olmasınKalite porseleni sayesinde bulaşık makinasında her türlü sıcaklıkta..
16,00TL Vergiler Hariç:16,00TL
Marka: Ews
Evinizin kaliteli şık görünümüne orijinal bir estetik katacak olan EWs Gumus Supla 33 Cm yemek masalarında vazgeçilmeziniz olacaktır. Kendine has rengiyle parlayacak lezzetinize lezzet katacaktır.Yıkama derdiniz olmasınKalite porseleni sayesinde bulaşık makinasında her türlü sıcaklıkta yıkayabilirsi..
16,00TL Vergiler Hariç:16,00TL
Marka: Ews
Evinizin kaliteli şık görünümüne orijinal bir estetik katacak olan EWs GÜMÜŞ 33CM İRİNA ESKİTME SUPLA yemek masalarında vazgeçilmeziniz olacaktır. Kendine has rengiyle parlayacak lezzetinize lezzet katacaktır.Yıkama derdiniz olmasınKalite porseleni sayesinde bulaşık makinasında her türlü sıcaklıkta ..
16,00TL Vergiler Hariç:16,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)