Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Supla

Yemek tabağının altına koyulan daha büyük tabaklar olan supla, son zamanlarda oldukça büyük bir popüleriteye sahip. Özellikle, televizyondaki yemek programlarıyla  birlikte daha da ön plana çıkan bu ürünler, yemek masasına oldukça dekoratif bir hava katmakta. Ancak suplanın renklerinden daha çok, masadaki ürünlerle olan uyumuna dikkat etmekte fayda var. Örnek verecek olursak, gümüş yemek takımına sahipseniz, gümüş renkli bir supla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, son zamanlarda birbirine zıt renklerin de iyi bir uyum yakaladığını düşünecek olursak, özellikle siyah beyaz renklerini de yoğun olarak kullanabilirsiniz.

Neden Supla Kullanılır?

Suplanın öncellikli kullanım amacı, masadakilerin kendine ait yerini belirtmek ve kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktır. Ancak sadece dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir. Genelde yuvarlak tabaklardan oluşan suplalar, şu anda dikdörtgen ve asimetrik şekillerle de ortaya çıktı. Ve bu supla çeşitleri de oldukça fazla rağbet görmekte. 

Supla Fiyatları

Her bütçeye hitap edecek supla modelleri bulunmaktadır. Ancak belirli bir fiyat aralığından bahsedecek olursak, 20 Tl ile 500 Tl arasında değişir diyebiliriz. Supla fiyatları konusunda zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Pek çok sitede de zevkinize ve bütçenize uygun olarak supla takımları bulmanız mevcut. 

Akrilik Renkli Supla
Çok Satan
SuplaServis tabağınızın birkaç santim büyüklüğünde olan suplalar masaya ilk olarak yerleştirip üzerine servis tabağını koyduğunuz masa dizayn ürünlerindendir. Birçok farklı hammaddeden üretilir ve görsel açıdan işlev gördüğü düşünülür. Hatta gereksiz olduğu ve masada yer kapladığı bile bu fikirlerin..
15,00TL Vergiler Hariç:15,00TL
Yemek sunumlarınızda dolu dolu farklılıklar yaratacak supla masanızda tabak değişimi esnasında görsel olarak bir ayrıcalık yaratacaktır. Çok sayıda türleri bulunan supla modelleri renk olarakta çeşitliliğe sahip. Tabaklarınıza ve yemek takımlarınıza uyumlu görünmesi açısından gümüş ve altın akrilik ..
16,00TL Vergiler Hariç:16,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)