Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sufle

Vazgeçilmez bir tatlı olan sufle yemeği mutlaka herkes çok sever. Sufle yapmayı öğrendikten sonra ise bağımlısı olduğunuz bu tatlıyı daha çok yapmak ve yemek isteyeceksiniz. Bunun iç de uygun bir sufle kabı sahibi olmanız gerekmektedir. Sufle yapımında mutlaka en önemli parçalardan biri olan sufle kabını sufle tabakları ile birlikte takım olarak alarak eksiğinizi de tamamlamış olursunuz.

Uygun Fiyatlarla Sufle Kabı

Sufle kabında çeşit ve modellerine göre sizin de bütçenize uygun bir sufle kabı bulmanız çok kolay. Sufle kabı fiyatları desenine, modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte malzeme yapısı da fiyatını etkileyen bir maddedir.

Sufle Kabı Çeşitleri

Sufle kabınız alırken farklı malzemelerde sufle kaplarının olduğunu göreceksiniz. Pişirmesin en kolay olan seramik sufle kabı ilk tercihiniz olabilir. Sonrasında diğer seramik kabı modellerine bakabilirsiniz. Fırın sıcaklığına dayanıklı seramik sufle kabı ile birlikte suflenizi yakmadan uygun kıvamda pişirmeniz mümkün olacaktır. Seramik sufle kabında yaptığınız suflenin lezzeti de diğerlerine göre mutlaka daha farklı ve lezzetli olacaktır.

EWs Seramik 3 Lü Sufle Kabı
Yeni
Marka: Ews
EWs tarafından sizler için hazırlanan ürünler arasında yer alan 3’lü sufle takımı hazırlayacağınız sufleler için görselliğin tamamlanması adına sunulmaktadır. Bu sufle takımları ile hazırlayacağınız sufleler çok daha beğenilecek ve emeğinizin karşılığını beğeni dolu sözler ile alabileceksiniz.Hijyen..
20,00TL Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                         *Seramik 6 adet renkli sufle kabı.*Beyaz-pembe 2 renklidir.*Çerezlik olarak da kullanılabilir.*Bulaşık makinasında, mikrodalgada, fırında ve derin dondurucuda kullanıma uygundur.*Türkiyede üretilmiştir. ..
37,00TL Vergiler Hariç:37,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)