Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Limonluk

Yemekleriniz ve salatalarınızda sıkça kullandığınız çok iyi bir doğal sos olan limonu kullanırken iyi bir limonluk sayesinde hem kolay bir kullanım sağlayacak hem de masanızda güzel bir görünüm yakalayacaksınız. Önceden sıktığınız limonları limonluk içerisine alarak servise hazır hale getirdikten sonra ister hazırladığınız tatlıların şerbetinde, ister yemek yaparken, isterseniz de yemek hazırladıktan sonra masanızda hem salatalarınız, hem yemekleriniz hem de mezeleriniz için kullanabilirsiniz.

Limonluk İle Hem Pratik Kullanım Hem Dekoratif Görünüş

Yemek masanızdan asla eksik etmeyeceğiniz limonluk modelleri ile birlikte pratik bir sos kullanımı yakalayacağınız gibi masa düzeniniz için çok iyi bir dekoratif objeye sahip olacaksınız. Farklı limonluk modelleri masa düzeninizde sizin en çok tercih ettiğiniz tamamlayıcı parça olacaktır.

Yemek Masalarının Vazgeçilmezi ve Pratik Kullanımı İle Limonlu

Kolay açılan ağızlığı ile birlikte limonu dökerken fazla dökülmeyi engelleyen ağızlığı sayesinde yemeğinize ya da salatanıza dilediğiniz miktarda limon dökebilirsiniz. Koruyucu ağız yapısı sayesinde hazırladığınız limon suyunu en iyi şekilde muhafaza edip uzun bir süre kullanabilirsiniz.

EWs Akrilik Soft Pembe Limonluk
Yeni
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir...
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Mutfak gereçleri arasında kuşkusuz çok önemli  bir yeri  olan ve bazı durumlarda “hayat kurtaran” limonluk , şık tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından özenle tasarlanan EWs Akrilik Şeffaf Limonluk ile mutfağınızda vazgeçilmez bir yer edinecek.  BİLDİĞİNİZ LİMONUKLARDAN DAHA ŞIKEWs Akrilik Şeffaf ..
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Mutfak gereçleri arasında kuşkusuz çok önemli  bir yeri  olan ve bazı durumlarda “hayat kurtaran” limonluk , şık tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından özenle tasarlanan EWs Akrilik Mor Limonluk ile mutfağınızda vazgeçilmez bir yer edinecek.   BİLDİĞİNİZ LİMONUKLARDAN DAHA ŞIKEWs Akrilik Mor Limon..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Mutfak gereçleri arasında kuşkusuz çok önemli  bir yeri  olan ve bazı durumlarda “hayat kurtaran” limonluk , şık tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından özenle tasarlanan EWs Akrilik Turkuaz Limonluk ile mutfağınızda vazgeçilmez bir yer edinecek.  BİLDİĞİNİZ LİMONUKLARDAN DAHA ŞIKEWs Akrilik Turkua..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Mutfak gereçleri arasında kuşkusuz çok önemli  bir yeri  olan ve bazı durumlarda “hayat kurtaran” limonluk , şık tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından özenle tasarlanan EWs Akrilik Beyaz Limonluk ile mutfağınızda vazgeçilmez bir yer edinecek.   BİLDİĞİNİZ LİMONUKLARDAN DAHA ŞIKEWs Akrilik Beyaz L..
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Mutfak gereçleri arasında kuşkusuz çok önemli  bir yeri  olan ve bazı durumlarda “hayat kurtaran” limonluk , şık tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından özenle tasarlanan EWs Akrilik Fuşya Limonluk ile mutfağınızda vazgeçilmez bir yer edinecek.   BİLDİĞİNİZ LİMONUKLARDAN DAHA ŞIKEWs Akrilik Fuşya L..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)