Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Limonluk

Yemekleriniz ve salatalarınızda sıkça kullandığınız çok iyi bir doğal sos olan limonu kullanırken iyi bir limonluk sayesinde hem kolay bir kullanım sağlayacak hem de masanızda güzel bir görünüm yakalayacaksınız. Önceden sıktığınız limonları limonluk içerisine alarak servise hazır hale getirdikten sonra ister hazırladığınız tatlıların şerbetinde, ister yemek yaparken, isterseniz de yemek hazırladıktan sonra masanızda hem salatalarınız, hem yemekleriniz hem de mezeleriniz için kullanabilirsiniz.

Limonluk İle Hem Pratik Kullanım Hem Dekoratif Görünüş

Yemek masanızdan asla eksik etmeyeceğiniz limonluk modelleri ile birlikte pratik bir sos kullanımı yakalayacağınız gibi masa düzeniniz için çok iyi bir dekoratif objeye sahip olacaksınız. Farklı limonluk modelleri masa düzeninizde sizin en çok tercih ettiğiniz tamamlayıcı parça olacaktır.

Yemek Masalarının Vazgeçilmezi ve Pratik Kullanımı İle Limonlu

Kolay açılan ağızlığı ile birlikte limonu dökerken fazla dökülmeyi engelleyen ağızlığı sayesinde yemeğinize ya da salatanıza dilediğiniz miktarda limon dökebilirsiniz. Koruyucu ağız yapısı sayesinde hazırladığınız limon suyunu en iyi şekilde muhafaza edip uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Akrilik Renkli Limonluk Ne İşe Yarar:Limon, mutfağımızda baştacımız olan kültürümüzde ve günlük hayatımızda yeri çok büyük  önemli bir sebze aslında meyve. Limonun çekirdekleriyle her zaman başımız derttedir ve doğal olanı kullanmak için hep pratik bir yol ararız. Limonun suyunu sıkmak gibi… Bunun i..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)