Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kurabiyelik

Davetlerinizde, yemek sofralarınızda ve beş çaylarınızda yiyeceklerinizi sunabileceğiniz kurabiyelik modelleri ile yemek masanızda estetik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Katlı Kurabiyelik

Tasarımı itibariyle davet sofralarınızda baş köşeyi alacak ve en ihtişamlı duracak olan kurabiyelik çeşidi 2 katlı kurabiyelik modelidir. Pasta, börek, kurabiye gibi ikramlarınızı sunabileceğiniz bu model de farklı yiyecekleri aynı tabakta iki farklı katta sunmanız mümkün. Daha da dikkat çekici görünmesini istediğiniz sofralarda, genellikle klasik tarzda döşenmiş evlerde 3 katlı kurabiyelik modelini kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Ayaklı Kurabiyelik

Genellikle cam, porselen veya akrilik malzemeden üretilen kurabiyelik modelleri arasında ilgi gören diğer bir model ise ayaklı kurabiyeliktir. Genellikle yaş pasta sunumları için kullanılırken içine konulan her tür ikramlığı göz kamaştırıcı bir görünüme ulaştırır. Ayaklı kurabiyelik modellerinde çoğunlukla üzerini kapatabileceğiniz fanus bir kapak bulunur. Bu fanus sayesinde yiyeceklerinizi kurumadan, bayatlamadan gönül rahatlığı ile servis edebilirsiniz.

Kurabiyelik Fiyatları

Evinizin dekorasyonuna ve tasarımına uyum sağlayan, estetik bir görünüm kazandıran sunum ürünleri seçmek önemlidir. Sitemizdeki servis ürünleri bölümünden ulaşabileceğiniz her bütçeye uygun fiyatları ile kurabiyelik çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Akrilik malzemenin getirdiği avantajlar, şık tasarım ve görünüm, geniş kapasite gibi en önemli özellikler iki katlı kurabiyelik ürünümüzde buluştu.  Sağlam MalzemeAkrilik malzemenin sağladığı özellikler gereği ürün ani darbe ve çarpmalara karşı cam kurabiyelik ürünlerine göre daha dayanıklıdır. Bunu..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
EWs akrilik kırmızı fanuslu kek tabağı mutfakların gözdesi olacak. Kırmızı rengiyle ve göz alıcı tasarımlarıyla Ews akrilik fanuslu kek tabağı modelleri misafir sofralarınız ve yemek davetleriniz için şık bir sunum imkanı sağlar. Akrilikten üretilmiş kek tabağıAkrilik malzemeden üretilen kek servis ..
34,00TL Vergiler Hariç:34,00TL
EWs akrilik pembe fanuslu kek tabağımutfakların gözdesi olacak. Pembe rengiyle ve göz alıcı tasarımlarıyla Ews akrilik fanuslu kek tabağı modelleri misafir sofralarınız ve yemek davetleriniz için şık bir sunum imkanı sağlar. Akrilikten üretilmiş kek tabağıAkrilik malzemeden üretilen kek servis tabağ..
34,00TL Vergiler Hariç:34,00TL
Yaptığınız kekleri zarif bir kek tabağında saklamak ve misafirlerinize şık bir sunum yapmak için EWs Akrilik Bal Rengi Kapaklı Kek Tabağı Seti tam size göre. Akrilik Kek Tabağı ile Birbirinden Şık SunumlarAkrilik bal rengi kapaklı kek tabağı seti, hem saklama amaçlı hem de kek servis tabağı olarak k..
34,00TL Vergiler Hariç:34,00TL
Yaptığınız kekleri zarif bir kek tabağında saklamak ve misafirlerinize şık bir sunum yapmak için EWs Akrilik Kırmızı Kapaklı Kek Tabağı Seti tam size göre. Akrilik Kek Tabağı ile Birbirinden Şık SunumlarAkrilik kırmızı kapaklı kek tabağı seti, hem saklama amaçlı hem de kek servis tabağı olarak kulla..
46,00TL Vergiler Hariç:46,00TL
Yaptığınız kekleri zarif bir kek tabağında saklamak ve misafirlerinize şık bir sunum yapmak için EWs Akrilik Mor Kapaklı Kek Tabağı Seti tam size göre. Akrilik Kek Tabağı ile Birbirinden Şık SunumlarAkrilik Mor kapaklı kek tabağı seti, hem saklama amaçlı hem de kek servis tabağı olarak kullanılabilm..
46,00TL Vergiler Hariç:46,00TL
Yeşil görüntüsü ve şık tasarımı ile yiyeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz kek tabağı evinize farklı bir hava katacak! EWs Akrilik Yeşil Fanuslu Kek Tabağı Seti, yiyeceklerinizi uzun süre tazeliğini koruyarak saklama imkanı sunmaktadır. Bulaşık Makinesinde YıkanabilirEWs Akrilik Yeşil Fanuslu Kek T..
46,00TL Vergiler Hariç:46,00TL
Pembe görüntüsü ve şık tasarımı ile yiyeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz kek tabağı evinize farklı bir hava katacak! Fanuslu kek tabağı, yiyeceklerinizi uzun süre tazeliğini koruyarak saklama imkanı sunmaktadır.Bulaşık Makinesinde YıkanabilirKullanılan malzemenin yapısı gereği bozulmalar meydana ..
63,00TL Vergiler Hariç:63,00TL
Turkuaz görüntüsü ve şık tasarımı ile yiyeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz kek tabağı evinize farklı bir hava katacak! EWs Akrilik Turkuaz Fanuslu Kek Tabağı Seti, yiyeceklerinizi uzun süre tazeliğini koruyarak saklama imkanı sunmaktadır. Bulaşık Makinesinde YıkanabilirEWs Akrilik Turkuaz Fanu..
46,00TL Vergiler Hariç:46,00TL
EWs Akrilik Beyaz Renk Kek Servis Tabağı Seti
İnternete Özel
Özenle yaptığınız mis kokulu keklerinizi başarılı bir şekilde servis edebilmek için emeğinize yaraşır bir kek servis tabağı gerekmektedir. Farklı kek kalıpları ve dilimlerine hizmet edebilecek bir servis tabağı seti başarılı bir sunum için kritik önem arz ediyor. EWs Akrilik Beyaz Renk Kek Servis Ta..
63,00TL Vergiler Hariç:63,00TL
Özenle yaptığınız mis kokulu keklerinizi başarılı bir şekilde servis edebilmek için emeğinize yaraşır bir kek servis tabağı gerekmektedir. Farklı kek kalıpları ve dilimlerine hizmet edebilecek bir servis tabağı seti başarılı bir sunum için kritik önem arz ediyor. EWs Akrilik Fuşya Renk Kek Servis Ta..
46,00TL Vergiler Hariç:46,00TL
EWs Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Kurabiyelik
Çok Satan
Akrilik malzemenin getirdiği avantajlar, şık tasarım ve görünüm, geniş kapasite gibi en önemli özellikler iki katlı kurabiyelik ürünümüzde buluştu.  Sağlam MalzemeAkrilik malzemenin sağladığı özellikler gereği ürün ani darbe ve çarpmalara karşı cam kurabiyelik ürünlerine göre daha dayanıklıdır. Bunu..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)