Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kayık Tabaklar

Günümüzde artık yemeğin pişirilmesi ve lezzeti kadar sunumu da önem kazanmaya başladı. Tüm sofra araçları arasında da en çok insanları cezbeden tabaklardır. Tabaklar yemeğin yani resmin çerçevesidir. Kayık tabak modelleri misafirleriniz veya birlikte yiyeceğiniz yemeklerde ikram etmekten haz duyacağınız ve vaz geçemeyeceğiniz bir üründür.

Salata ve Garnitür İkramlarının Vazgeçilmezi

Sofralarınızda olmazsa olmazların başında gelen salata ve garnitür servislerinde kayık yemek tabağı masanızın en güzel aksesuarı halini alır. Ona göre ki en göze çarpan sofra aksesuarlarının başında salata tabakları gelir. Yemeğinizin lezzetini sunumunuz ile süslemek için vazgeçilmez bir parçadır.

Kahvaltı Masalarının En Önemli Aksesuarı

Kahvaltılarınız ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli sohbetlerde ikram etmekten haz duyacağınız atıştırmalıklarınız için kayık kahvaltı tabağı en önemli üründür. Hem ikram kolaylığı hem de masa sunumu açısından size fayda sağlayacak bu ürünler sofralarımızda olmazsa olmaz hale gelmiştir.

Mezeleriniz İçin En Güzel Sunum

Yemek aksesuarlarında ilk önce göze çarpan durum aksesuarın güzelliği ve masa örtüsü üstündeki duruşudur. Bu görsellik kadar önemli diğer bir şey de aksesuarın kullanışlılığıdır. Bunun için ki kayık meze tabağı ürünler her tür yemek sunumunuz için en yardımcı aksesuarınızdır.

Marka: Ews
EWs Büyük Boy Metal Kayık Tabak, hem dekoratif amaçlı hem de sunumlarınızda kullanabileceğiniz gümüş görünümlü şık bir sunum tabağıdır.EWs Büyük Boy Metal Kayık Tabak, minimal desenleri ve zarif işlemesiyle göz doldurur, sofralara ve salonlara şıklık katar.EWs Büyük Boy Metal Kayık Tabak, uygun fiya..
70,00TL
EWs Küçük Boy Metal Kayık Tabak, hem dekoratif amaçlı hem de sunumlarınızda kullanabileceğiniz gümüş görünümlü şık bir sunum tabağıdır.EWs Küçük Boy Metal Kayık Tabak, minimal desenleri ve zarif işlemesiyle göz doldurur, sofralara ve salonlara şıklık katar.EWs Küçük Boy Metal Kayık Tabak, uygun fiya..
36,00TL
EWs Küçük Boy Metal İşlemeli Kayık Tabak, dekoratif anlamda oldukça şık ve gösterişli duran metal işlemeli kayık tabak, metal malzemeden üretilmektedir. Gösterişi sevenlerin tercihi olabilecek kayık tabak içerisinde harika sunumlar gerçekleştirebileceksiniz.Ölçüler;En: 41,5 cmBoy: 14,5 cmYükseklik: ..
36,00TL
EWs Küçük Boy Metal Kayık Tabak, hem dekoratif amaçlı hem de sunumlarınızda kullanabileceğiniz gümüş görünümlü şık bir sunum tabağıdır.EWs Küçük Boy Metal Kayık Tabak, minimal desenleri ve zarif işlemesiyle göz doldurur, sofralara ve salonlara şıklık katar.EWs Küçük Boy Metal Kayık Tabak, uygun fiya..
46,00TL
Fonksiyonel bir kullanım imkanı tanıyan EWs akrilik soft beyaz kayık tabak modelini güvenle sipariş verebilirsiniz. Yapısı itibariyle kolay tutma rahatlığı sağlayan tabak, görsel tasarımıyla da oldukça hoş bir görüntü sunmaktadır. Sade beyaz rengi ile soft bir etki yaratan tasarım, böylece mutfaktak..
9,00TL
EWs Akrilik Turkuaz Renk Küçük Kayık Tabak, sofralarınızı ve sunumlarınızı mükemmel hale getirmek için geldi.EWs Akrilik Turkuaz Renk Küçük Kayık Tabak, kullanım koalylığı akrilikten glen sağlılı ve dayanıklı yapısı, şık tasarımı ve kullanışlılığı ile şimdi bütün sofraların bir numaraları aranan ürü..
8,00TL
Sofralarımızda kullandığımız servis tabaklarının yanında bir de vazgeçilmez kayık tabaklarımız vardır. Kayık tabaklar ile salata, meze ve bunun gibi yiyecekleri sunabilirsiniz. Cep Yakmayan Kayık TabakEWs Akrilik Mavi Büyük Boy Kayık Tabaksizi ve bütçenizi zorlamayacak bir üründür. Oldukça uygun fiy..
12,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)