Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kayık Tabaklar

Günümüzde artık yemeğin pişirilmesi ve lezzeti kadar sunumu da önem kazanmaya başladı. Tüm sofra araçları arasında da en çok insanları cezbeden tabaklardır. Tabaklar yemeğin yani resmin çerçevesidir. Kayık tabak modelleri misafirleriniz veya birlikte yiyeceğiniz yemeklerde ikram etmekten haz duyacağınız ve vaz geçemeyeceğiniz bir üründür.

Salata ve Garnitür İkramlarının Vazgeçilmezi

Sofralarınızda olmazsa olmazların başında gelen salata ve garnitür servislerinde kayık yemek tabağı masanızın en güzel aksesuarı halini alır. Ona göre ki en göze çarpan sofra aksesuarlarının başında salata tabakları gelir. Yemeğinizin lezzetini sunumunuz ile süslemek için vazgeçilmez bir parçadır.

Kahvaltı Masalarının En Önemli Aksesuarı

Kahvaltılarınız ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli sohbetlerde ikram etmekten haz duyacağınız atıştırmalıklarınız için kayık kahvaltı tabağı en önemli üründür. Hem ikram kolaylığı hem de masa sunumu açısından size fayda sağlayacak bu ürünler sofralarımızda olmazsa olmaz hale gelmiştir.

Mezeleriniz İçin En Güzel Sunum

Yemek aksesuarlarında ilk önce göze çarpan durum aksesuarın güzelliği ve masa örtüsü üstündeki duruşudur. Bu görsellik kadar önemli diğer bir şey de aksesuarın kullanışlılığıdır. Bunun için ki kayık meze tabağı ürünler her tür yemek sunumunuz için en yardımcı aksesuarınızdır.

Akrilik Kayık Tabak
Çok Satan
Fonksiyonel bir kullanım imkanı tanıyan EWs akrilik soft beyaz kayık tabak modelini güvenle sipariş verebilirsiniz. Yapısı itibariyle kolay tutma rahatlığı sağlayan tabak, görsel tasarımıyla da oldukça hoş bir görüntü sunmaktadır. Sade beyaz rengi ile soft bir etki yaratan tasarım, böylece mutfaktak..
9,00TL Vergiler Hariç:9,00TL
Büyük Boy Kayık Tabak
Çok Satan
EWs Büyük Boy Kayık Tabak sofralarınızın vazgeçilmez bir parçası olacak! İster ailenize hazırladığınız kahvaltı sofraları ister misafirlerinize hazırladığınız yemek sofraları olsun EWs kayık tabak, modern ve kullanışlı tasarımıyla sofralarınıza renk getirecek. Her daim mutfağınızda yer almasını iste..
18,00TL Vergiler Hariç:18,00TL
Marka: Ews
ÖLÇÜ : Byk Tbk 20,5cm*30cm*1,5cm                     Kçk Tbk 16,5cm*24,5cm*1cm..
86,00TL Vergiler Hariç:86,00TL
Marmo 2 Yaldızlı Kayık Tabak
Çok Satan
Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir. ..
23,00TL Vergiler Hariç:23,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)