Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Salata Kasesi

Yemek masalarında salata olmazsa olmaz bir yan yemektir. Salata sunumları için de iyi bir salata kasesi salatanızı masada yenmeye hazır hale getirecektir. Salata kasesi genel olarak derin kaselerden oluşur. Salata malzemelerini daha geniş bir hacim kapladığından derin salata kaseleri her zaman daha kullanışlı olmaktadır.

Kullanışlı ve Şık Salata Kaseleri

Salata kaseleri yemek asmanızda hem kullanışlı bir ürün hem de dekoratif olarak güzel bir görünüm sunmaktadır. Dekoratif olarak en güzel görünümü sunan salata kaselerinden biri de bambu salata kasesi olacaktır. Bambu salata kaseleri hem görünüş olarak göze güzel gelmekte hem de malzeme dolayısıyla sağlıklı bir seçim olmaktadır. Salata kasesi modelleri salata çeşidinize göre e derinlik ve büyüklük olarak değişiklik göstermektedir.

Ayaklı Salata Kaseleri İle Kullanışlı Sofralar

Salata kasesi seçiminde ayaklı modelleri seçmeniz masanızda hem güzel bir görünüm oluşturacak hem de oldukça kullanışlı olacaktır. Salata kasesi ayaklı modelleri masanızda alandan tasarruf etmenize de yardım ederek daha güzel masalar hazırlamanızı sağlayacaktır.

Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir...
20,00TL Vergiler Hariç:20,00TL
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir...
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
EWs Akrilik Kare Salata Kasesi - Soft Beyaz
Yeni
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Mikrop ve koku barındırmaz. Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.Ölçüler ; En: 25 cm / Boy: 25 / Yükseklik: 12 cm / Ağırlık: 0,500 gr..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87..
20,00TL Vergiler Hariç:20,00TL
Özellikler;Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.İçeriği; 3 Parçadan oluşmaktadır. Bir adet servis çatalı , Bir adet servis kaşığı Bir adet servis kasesiÖlçüler; En: 25 cm / Boy: 32 cm / Yükseklik: 12 cm / Ağırlık: 0,52 gr / ..
23,00TL Vergiler Hariç:23,00TL
Özellikler;Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Mikrop ve koku barındırmaz. Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.Ölçüler;En: 26,5 cm / Boy: 26,5 / Yükseklik: 10,5 cm / Ağırlık: 0,245 gr / Hacim: 2,50 lt..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
EWs Akrilik Şeffaf Kaşıklı Salata Kasesi,  sofralarınızın sunumunu hem şık hale getirecek hem de pratik kullanımıyla sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek.EWs Akrilik Şeffaf Kaşıklı Salata Kasesi, akrilik malzemeden yapısıyla kırılmaz, koku yapmaz, kolay temizlenebilir özelliğiyle pratiktir.Sofrad..
33,00TL Vergiler Hariç:33,00TL
EWs Akrilik Kırmızı Kaşıklı Salata Kasesi,  sofralarınızın sunumunu hem şık hale getirecek hem de pratik kullanımıyla sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek.EWs Akrilik Kırmızı Kaşıklı Salata Kasesi, akrilik malzemeden yapısıyla kırılmaz, koku yapmaz, kolay temizlenebilir özelliğiyle pratiktir.Sofr..
23,00TL Vergiler Hariç:23,00TL
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik şeffaf salata tabağı çok uy..
14,00TL Vergiler Hariç:14,00TL
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik kırmızı salata tabağı çok u..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik bal rengi salata tabağı çok..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik yeşil salata tabağı çok uyg..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)