Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kaseler

Her evde mutlaka olması gereken ve son derece kullanışlı olan mutfak gereçlerinden kase her işe yarayan kullanışlı bir tabak şeklidir. Kullanım alanıza uygun kase modelleri arasından dilediğinizi alarak sunumlarınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Derin kase, geniş kase, dar kase gibi şekil özellikleri ile birlikte kaseler malzeme yapılarına göre ve büyüklük küçüklüklerine göre ayrılmaktadır.

Hem Kullanışlı Hem Dekoratif Kaseler

Kase alırken kullanışlı ve pratik olmasının yanı sıra aynı zamanda mutfağınız için iyi bir dekoratif parça sahibi olmuş olacaksınız. Özellikle bambu kase modelleri ile birlikte şık bir görünüm yanı sıra hoş dokusu ile kullanmaktan keyif aldığınız bir kaseye sahip olacaksınız.

Kullanım Alanına Göre Kase Modelleri

Kase modelleri kullandığınız alana göre değişecektir. Çerez yemeyi seven ve bunu güzel bir kase içerisinde tüketmeyi seven kullanıcılar için çerezlik kase seçeneği cazip olmaktadır. Aynı zamanda kahvaltı sofralarınız için de uygun kahvaltılık kase modellerini alarak kahvaltı sofranızı renklendirebilirsiniz. Her çeşit ve renkli kaseler evinizin vazgeçilmezi olacak.

Özellikler; Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Mikrop ve koku barındırmaz. Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir. Ölçüler;En: 26,5 cm / Boy: 26,5 / Yükseklik: 10,5 cm / Ağırlık: 0,245 gr / Hacim: 2,50 lt..
13,00TL
Akrilik şeffaf kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek.Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği gereğ..
8,00TL
Akrilik kırmızı kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği ger..
6,00TL
Akrilik bal rengi kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği g..
6,00TL
EWs Akrilik Yeşil Kase EWs Akrilik Yeşil Kase
İnternete Özel Tükendi!
Akrilik yeşil kase çok amaçlı kullanıma uygundur. Kaliteli akrilik malzemesi, şık görünümü ve çok amaçlı kullanımı ile mutfaklar için en iyi seçenek. Kaliteli Akrilik MalzemeAkrilik malzeme doğal minerallerden üretilir. Bu nedenle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bunun yanında malzemenin özelliği gereğ..
6,00TL
EWs Akrilik Şeffaf Kaşıklı Salata Kasesi,  sofralarınızın sunumunu hem şık hale getirecek hem de pratik kullanımıyla sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek.EWs Akrilik Şeffaf Kaşıklı Salata Kasesi, akrilik malzemeden yapısıyla kırılmaz, koku yapmaz, kolay temizlenebilir özelliğiyle pratiktir.Sofrad..
33,00TL
EWs Akrilik Kırmızı Kaşıklı Salata Kasesi,  sofralarınızın sunumunu hem şık hale getirecek hem de pratik kullanımıyla sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek.EWs Akrilik Kırmızı Kaşıklı Salata Kasesi, akrilik malzemeden yapısıyla kırılmaz, koku yapmaz, kolay temizlenebilir özelliğiyle pratiktir.Sofr..
23,00TL
EWs Akrilik Mor Kaşıklı Salata Kasesi,  sofralarınızın sunumunu hem şık hale getirecek hem de pratik kullanımıyla sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek.EWs Akrilik Mor Kaşıklı Salata Kasesi, akrilik malzemeden yapısıyla kırılmaz, koku yapmaz, kolay temizlenebilir özelliğiyle pratiktir.Sofrada Kola..
23,00TL
Marka: Ews
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik yeşil salata tabağı çok uyg..
7,00TL
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik şeffaf salata tabağı çok uy..
14,00TL
Yaz aylarının vazgeçilmezi salata için her zevke ve tercihe uygun salata kasesi üretiliyor. En çok cam salata kasesi alınırken son zamanlarda akrilik malzemeden yapılmış kaseler de tercih edilir oldu. Özellikle hem sadeliğe hem de farklılığa önem verenler için EWs akrilik kırmızı salata tabağı çok u..
13,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)