Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Fanus

Mutfağınız için olmazsa olmaz bir dekoratif parça olan cam fanus mutfağınızın çehresini değiştirerek güzel bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Cam fanusların kullanışlı yapı sayesinde içerisine koyacağınız hem dekoratif çiçek, çakıl taşı, kum gibi malzemeler hem de pişirdiğiniz, kek, kurabiye, börek gibi malzemelerle çoklu bir kullanım sağlamaktadır. Kullanım şeklinize, büyüklüğüne göre fanus fiyatları farklılık göstermekle birlikte her bütçeye uygun bir fanus bulmakta mümkün olacaktır.

Fanus Modelleri

Fanus seçimi yaparken birçok modelle karşılaşacaksınız. Bu modeller arasından kullanım şeklinize ve zevkinize uygun olanı seçebilir ve güzel bir dekoratif parçaya sahip olabilirsiniz. Ayaklı cam fanus modelleri güzel ve çık bir görünüm kazandırmakla birlikte kullanışlı bir model olacaktır. Ayaklı fanus modellerinde boyutu ve kullanım şeklinize uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Pişirdiklerinizi Fanusta Sergileyin

Evinizde pişirdiğiniz birbirinden lezzetleri kekleri, kurabiyeleri, pastalar bambu kek fanusu içerisinde muhafaza etmeniz hem tazeliğini korumasında etkili olacak hem de dekoratif olarak şık bir görünüm kazandıracak. Kek fanusu modelleri ile keklerinizi muhafaza etmeniz daha kolay olacak.

Bu kategoride ürün bulunamadı.