Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Çay Fincanları

Çay, kültürümüzün değişmez değerleri arasındadır. Çayı fincandan içmenin lezzeti de bir başkadır. Çay fincanı cam olsun, tavşan kanı rengi eşliğinde sıcacık buharını üzerinde göreyim diyenlerdenseniz gerçek bir tiryaki olabilirsiniz.

Çay Fincan Takımı

Misafirleriniz geldiğinde takım olarak çıkarabileceğiniz eşsiz güzellikteki çay fincan takımı mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında yerini almaya aday. Günlük kullanıma da uygun olan fincan takımı şık görüntüsünün yanında kullanışlıda olması tam sizlere göre.

İsteğe bağlı olarak çok amaçlı kullanabilirsiniz. İsterseniz çay için isterseniz farklı meşrubatlar için de  kullanabilirsiniz. Misafir çocuklarına içecekleri meşrubatlar için elinizin altında olması sizleri büyük bir dertten kurtaracak.

Görsel Şölen

Kahvaltılarda ya da çay saatlerinde kullanabileceğiniz çay fincan takımı ayrıca görsel olarak aksesuar olmaya aday. Gümüşlük vitrin içinde hoş görüntüsüyle göze çarpan çay fincan seti yapısı itibariyle sizleri de etkisi altına alacak.

Pratik kullanımı, hoş hatları ve görsel cazibesi en sevdiğiniz ev ürünleri arasında olup  kalbinize taht kuracak. Set halinde sahip olabileceğiniz fincan seti sizleri bekliyor.

Bu kategoride ürün bulunamadı.