Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bardaklar

Her evde mutlaka olmazsa olmaz ürünlerden olan bardak çeşitleri gerek çay kahve içerken gerekse meşrubat ve su içerken kullanım ihtiyacımız olan bir mutfak gerecidir. Günümüzde tasarlanan bardak modelleri işlevsel yönünün yanı sıra hoş görünümü sayesinde mutfağınıza dekoratif bir görünüm kazandırmakta ve servis yaptığınız zaman masanızın daha renkli ve daha şık görünmesini sağlamaktadır.

Hem Kullanım İçin Hem Hediye Etmek İçin EN Güzel Bardak Modelleri

Bardak alışverişi yaparken hem kendi günlük kullanımınız hem de misafir ağırlarken kullanacağınız bardak modellerinin yanında bir de bardak hediyelik modelleri yer almaktadır. Hediyelik bardak tasarımları, bardağı hediye edeceğiniz kişinin zevkine ve tarzına göre tasarlanmış ve oldukça şık bir hediyedir. Sevdikleriniz için hediye edeceğiniz bardak fiyatları bütçeniz için oldukça ideal bir seçenek olacaktır.

Dekoratif Bir Parça Olan Bardaklarla Zevkinizi Ön Plana Çıkarın

Hem tarzınız hem de kullanım rahatlığınız için renkli bardaklar içtiğiniz içeceği keyifle tüketmenize yardımcı olacak bir mutfak eşyasıdır. Birbirinden renkli ve şık bardaklar ile mutfağınız daha da renkli bir hal alacak.

EWs Akrilik Ayaklı Bardak - Kırmızı
Çok Satan
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir...
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
EWs Akrilik Füme Ayaklı Bardak
Yeni Çok Satan
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.Çap 9,5 cmBoy 17 cm..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.Ölçüler ; Uzunluk : 12  Çap : 8..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
 Kristal şıklığını kırılmaz ürün dayanıklılığında denemek istemez misiniz? EWs Akrilik Şeffaf Rengi Kısa Bardak akrilikten üretilmiş olup, kristal parlaklığındaki görünümüyle yeni bardak seti olarak sofralarınızın gözdesi olacak. Akrilik bardak dayanıklı kullanımAkrilik bardak, cam bardak ve porsele..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
EWs Akrilik Mavi Ayaklı Bardak
Çok Satan
Kristal şıklığını kırılmaz ürün dayanıklılığında denemek istemez misiniz? EWs Akrilik Mavi Ayaklı Bardak akrilikten üretilmiş olup, kristal parlaklığındaki görünümüyle yeni bardak seti olarak sofralarınızın gözdesi olacak. Akrilik bardak dayanıklı kullanımAkrilik bardak, cam bardak ve porselen barda..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Şeffaf Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, şeffaf rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık. ..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Kırmızı Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, kırmızı rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Mor Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, mor rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık. Oldukç..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Sarı Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, sarı rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık. Oldu..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Mavi Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, mavi rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık. Oldu..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Yeşil Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, yeşil rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık. Ol..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Tasarımında nostaljik bir hava yakalanan EWs Akrilik Turuncu Bardak, retroseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Set olarak temin edildiğinde günlük kullanım için de çok uygun olan bu akrilik bardak, turuncu rengiyle kalpleri fethediyor. Misafir geldiğinde de servis için tercih edilecek kadar da şık..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)