Menü
Sepetiniz

Servis Ürünleri

Ev ortamlarında en çok gereksinim duyulan ürünlerden biri de servis ürünleridir. Mutfak araç gereçleri arasında oldukça önemli olan bu ürün çok rahat bir biçimde yemeklerin hazırlanmasına yardımcı olur. Lezzetli yemekler pişirdikten sonra bu servis ürünleri sayesinde yemekler en güzel şekilde servis edilebiliyor. Bu servis ürünlerinin yanına istenirse kepçeler, servis kaşıkları ve çatalları gibi ürünlerin konulması da mümkün oluyor. Her haliyle bu ürünler, yemeklerin tüketime hazır hale gelmesine kadar her aşamada kişilere iyi bir destek sağlıyor. Servis ürünlerinin kullanımından daima memnun kalınması için yapılması gereken, yeterince iyi kalite standartlarında üretilmiş ürünleri seçmektir.

Sitemiz üzerinde oldukça kaliteli şekilde tasarlanmış çok şık servis ürünlerine yer verilmiştir. Her eve ve bu evin mutfaklarına yakışacak ürünlerin bizlerden temin edilmesi daima mümkündür. Servis ürünleri genel anlamda mutfaklar ve ev alanları için vazgeçilmez ürünler olduklarından ötürü günümüzde tasarımları konusunda çok geniş bir çeşitlilikle üretimler yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde yer verdiğimiz şık tasarıma sahip ürünlerimiz birçok insanın genel dekoratif fikirlerine uyum sağlayacak niteliklere sahiptir.

Bizlerden temin edilmeye uygun servis ürünlerimiz arasında en beğenilenlerden biri, akrilik renkli tepsi ürünleridir. En çok satanlar arasında yer alan bu şık ürünümüzde oldukça iyi bir malzeme kalitesine sahiptir. Akrilik yuvarlak tepsi ürünümüz de birçok müşterimiz tarafından tercih edilmekte ve mutfakların en güzel köşesinde yerini almaktadır. Metal motifli mini servis tepsisi, EWs renkli desenli tepsi, kendinden desenli akrilik tepsi ve bambu tutamaçlı küçük sunum tepsisi ürünlerimizde tercihe uygun çok hoş ürünlerdir.

 

Şık tasarımı ile evlerinize konuk olacak meyve tabağı çeşidini keyifle kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar değerlendirebileceğiniz tasarım, zarif görüntüsü ile mutfağınıza şıklık katıyor. Her zevke hitap edecek model tasarımı, bal rengi meyvelik çeşidiyle, ayrı bir şıklık sunm..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Dekoratif Desenli Renkli Meyvelik
Çok Satan
Mutfakların en güzel aksesuarlarının başında gelen meyve tabağı, güzel bir tasarıma sahip olduğunda evinizin havasını değiştirebilecek kadar etkilidir.Şık Bir Sunum YapınMutfak masanızın üzerinde meyve bahçesi görüntüsü yaratabileceğiniz meyvelikler, kullanım kolaylığı ile vazgeçemeyeceğiniz malzeme..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
Ürünlerin özelliklerine web sitemizin arama bölümünden veya kategorilerden ulaşabilirsiniz.Stok Kodu:6013DP2..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
EWs Akrilik Meyvelik
Çok Satan
Biribirinden lezzetli meyvelerinizin her an gözünüzün önünde olması hem iştahınızı kabartır hem de mutfaklarınızın görsel bir objesi haline gelir. Meyvelerinizin sunumu için tam da burada yardımınıza koşuyor meyvelikler. Güzel bir sunum için kullanabileceğiniz meyvelik çeşitleri düz olmanın yanı sır..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Stok Kodu:ASM0207..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Stok Kodu:ASM0206..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Stok Kodu:ASM0193..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Renkli Servis Çatal Kaşık
Çok Satan
Mutfağımızda ve sofralarımızda sürekli olarak kullandığımız çatal kaşık takımlarını sürekli değiştirmemiz gerekmez. Genellikle çatal bıçak seti gibi ürünler uzun süreli kullanılabilen ürünlerdir. Ancak değiştirmemiz gerekmese de sürekli aynı çatal kaşık setini görmekten sıkılabiliriz.Çatal Kaşık Set..
14,00TL
Vergiler Hariç:14,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası