Menü
Sepetiniz

Yağlık Ve Sirkelik

Cam yağdanlık ve sirkelik, sıvı yağ ya da sirkenizi koyabileceğiniz, kullanışlı ve sağlıklı bir üründür. Sıvı yağ ve sirke gibi ürünler genellikle büyük ve ağır şişelerde satılırlar. Bu nedenle mutfakta ihtiyaç anında kullanımları hiç de kolay olmamaktadır. Ews CamYağdanlık& Sirkelik büyük kolaylık ..
63,50TL
Vergiler Hariç:63,50TL
Marka: Ews
EW's Bambu Standlı  2 Li Yağlık Sirkelik PER0083Stok Kodu:PER0083..
365,00TL
Vergiler Hariç:365,00TL
Marka: Ews
 Bambu Standlı  4 Lü Yağlık Sirkelik Seti PER0084YAĞDANLIKLAR 400 ML DİR SOFRA KULLANIMINA UYGUNDUR LÜTFEN BUNU BİLEREK ALIM YAPINIZ KÜÇÜK EBATTADIRSOFRALARIN VAZGEÇİLMEZİ SADELİĞİ VE ŞIKLIĞI İLE KENDİSİNE HAYRAM BIRAKAN BİR ÜRÜNÜRÜN ORJİNAL PORSELENDEN ÜRETİLMİŞTİR.BAMBU %100 BAMBUDUR.Boy :   / En ..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
Marka: Ews
EW's Cam Yağlık  1000 ML  ASM01581000 ml cam kapaklı yağlık sirkelik sızdırma yapmaz ürünBoy : 12 / En : 12 / Yükseklik : 20 / Ağırlık : 0,22 / Hacim : 1 LT / Malzeme : Cam / Menşei :  / Parça : Tek  ParçaStok Kodu:ASM0158..
93,00TL
Vergiler Hariç:93,00TL
Marka: Ews
Ürün Açıklaması :Stok Kodu:KOS0270..
165,00TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Marka: Ews
Porselen Yağlık Sirkelik PC0442hacim: 600 ml dir.1. Sınıf porselenden üretilmiştir. vakumlu kapaklıdır. ağız kısmının özel tasarımı sayesinde akıtma yapmaz. yağlık, sirkelik, sütlük ve benzeri amaçlar için kullanılabilir. bulaşık makinesinde yıkanması uygundur. kapak kısmı ahşaptır.Boy : 14 / En : 9..
62,00TL
Vergiler Hariç:62,00TL
Marka: Ews
Porselen Yağlık Sirkelik PC0443hacim: 600 ml dir.1. Sınıf porselenden üretilmiştir. vakumlu kapaklıdır. ağız kısmının özel tasarımı sayesinde akıtma yapmaz. yağlık, sirkelik, sütlük ve benzeri amaçlar için kullanılabilir. bulaşık makinesinde yıkanması uygundur. kapak kısmı ahşaptır.Boy : 10 / En : 9..
58,00TL
Vergiler Hariç:58,00TL
Marka: Ews
Yemek yaparken sıklıkla tercih edilen yağı hali hazırda bulunduğu kendi kabından kullanmak hem zor olabilir hem de kimi zaman beklenmedik kazalara yol açabilir. Bu sebeple pek çok kişi mutfağında şık ve ölçülü bir yağlık modeli tercih etmektedir.Ölçülü Yağ İle Daha Lezzetli Yemekler!Yemeğin kıvamınd..
32,00TL
Vergiler Hariç:32,00TL
Marka: Ews
Porselen Büyük Yağlık&Sirkelikhacim: 750 ml dir.1. Sınıf porselenden üretilmiştir. vakumlu kapaklıdır. ağız kısmının özel tasarımı sayesinde akıtma yapmaz. yağlık, sirkelik, sütlük ve benzeri amaçlar için kullanılabilir. bulaşık makinesinde yıkanması uygundur. kapak kısmı ahşaptır.Boy : 11 / En : 11..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Marka: Ews
Yemek yaparken sıklıkla tercih edilen yağı hali hazırda bulunduğu kendi kabından kullanmak hem zor olabilir hem de kimi zaman beklenmedik kazalara yol açabilir. Bu sebeple pek çok kişi mutfağında şık ve ölçülü bir yağlık modeli tercih etmektedir.Ölçülü Yağ İle Daha Lezzetli Yemekler!Yemeğin kıvamınd..
32,00TL
Vergiler Hariç:32,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Yağlık Ve Sirkelik

Özellikle davet yemeklerinin olmazsa olmazı misafir masanıza gönlünüzce serpiştirdiğiniz salatalar ve mezelerdir. Bu salatalar ve mezelerin en iyi dostları ise yağ ve sirke. Salatalarımıza önceden koyacağımız yağ ve ya sirke ilavesi zaman geçtikçe salataların pörsümesine ve çirkin bir görüntü almasına neden olur, bu görüntünün önüne geçmek için ise yağ ve sirkeyi salataya ilave etmemek gerekir. Bu yüzden misafirlerinizin ilave edebilmesi için sofraya yağlık ve sirkelik getirmeniz gerekir.

Yağlık ve sirkelik seçimi oldukça önemlidir. Hem sofra bütünlüğüne yakışmalı hem de yemek takımınızla uyum içerisinde gözükmelidir. Bu yüzden ürün seçimini yaparken hem görsele hem de boyut olarak içine ne kadar ürün alacağına dikkat ederek seçim yapmalısınız.

Cam, porselen ve çelik ürünler hem sofra takımınızla uyum sağlar hem de sağlık açısından insan sağlığına uygun en iyi ürünlerdir. Bu tip ürünler buzdolabında muhafaza edilmesi gereken ürünler olduğu için cam, çelik ve porselen gibi maddeler ısı geçişinin kolay sağlandığı maddeler olmasıyla içerisindeki ürünü uzun zaman boyunca koruyabilir ve kesinlikle küf, koku gibi istenmeyen olaylara izin vermez. Ürünü ilk gün ki gibi muhafaza eder.

Yalnızca sofraya taşıyacağınız sirkelikleri ve yağdanlıkları değil mutfakta kendi kullanacağınız bu ürünleri de özellikle cam seçmelisiniz ki hem ayırt edilmesi kolay olsun hem de üstündeki ölçülük sayesinde ekleyeceğiniz ürün miktarını da kolayca ayırt edebilesiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası