Menü
Sepetiniz

Saklama Kabı

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Saklama Kabı Modelleri

Mutfağımızın olmazsa olmazları saklama kabı çeşitleridir. Birçok renk ve desende aynı zamanda farklı boyutlarda olan saklama kapları günümüzde çok amaçlı da kullanılmaktadır. Çoğu zaman yiyecek saklama, kimi zaman da odalarda oyuncak saklama için kullanılabilmektedir. Çok amaçlı kullanılan bu kapları birçok yerde bulabilirsiniz

Saklama kaplarının birçok çeşidi bulunuyor. Camdan, plastiğe, kırılmaz malzemelerden renk renk desenlilere kadar çok sayıda saklama kabını bir arada görebilirsiniz. Mutfaklarda genellikle plastik saklama kabı tercih edilmektedir. Her ne kadar plastik kaplar için zararlı denilse de mutfaklarda adeta kurtarıcımız haline gelmiştir.

Saklama kaplarının hem kahvaltılık saklama için kullanabileceğiniz hem de bakliyat saklama kabı olarak adlandırılan çeşitleri bulunabilmektedir. Bu kapları kullanarak mutfağınızda kullandığınız yiyecekleri düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bakliyat kapları genellikle bölmeli saklama kabı olarak geçmektedir ve bir kap içerisinde genellikle birden fazla bölme olmaktadır. Bu bölmeleri farklı bakliyat gruplarını koyabilirsiniz. Dışarıdan görünmesi nedeni ile de hangi bölmede hangi bakliyatın olduğunu kolaylıkla bulmanız mümkündür.

Özellikle vakumlu saklama kapları sitemizde çok ilgi görerek satışa sunulmaktadır. Saklama kaplarının hem cam malzemeden hem de plastik malzemeden yapılıyor olması farklı bütçeleri tercih eden müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Plastik kaplar cam kaplara göre biraz daha uygun olabilmektedir. Bu nedenle kaplara fazla bütçe ödemek istemeyen müşterilerimiz için de hem uygun hem de çok çeşitli alternatifler sunabiliyoruz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası