Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Saklama Kabı

Mutfağımızın olmazsa olmazları saklama kabı çeşitleridir. Birçok renk ve desende aynı zamanda farklı boyutlarda olan saklama kapları günümüzde çok amaçlı da kullanılmaktadır. Çoğu zaman yiyecek saklama, kimi zaman da odalarda oyuncak saklama için kullanılabilmektedir. Çok amaçlı kullanılan bu kapları birçok yerde bulabilirsiniz

Saklama kaplarının birçok çeşidi bulunuyor. Camdan, plastiğe, kırılmaz malzemelerden renk renk desenlilere kadar çok sayıda saklama kabını bir arada görebilirsiniz. Mutfaklarda genellikle plastik saklama kabı tercih edilmektedir. Her ne kadar plastik kaplar için zararlı denilse de mutfaklarda adeta kurtarıcımız haline gelmiştir.

Saklama kaplarının hem kahvaltılık saklama için kullanabileceğiniz hem de bakliyat saklama kabı olarak adlandırılan çeşitleri bulunabilmektedir. Bu kapları kullanarak mutfağınızda kullandığınız yiyecekleri düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bakliyat kapları genellikle bölmeli saklama kabı olarak geçmektedir ve bir kap içerisinde genellikle birden fazla bölme olmaktadır. Bu bölmeleri farklı bakliyat gruplarını koyabilirsiniz. Dışarıdan görünmesi nedeni ile de hangi bölmede hangi bakliyatın olduğunu kolaylıkla bulmanız mümkündür.

Özellikle vakumlu saklama kapları sitemizde çok ilgi görerek satışa sunulmaktadır. Saklama kaplarının hem cam malzemeden hem de plastik malzemeden yapılıyor olması farklı bütçeleri tercih eden müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Plastik kaplar cam kaplara göre biraz daha uygun olabilmektedir. Bu nedenle kaplara fazla bütçe ödemek istemeyen müşterilerimiz için de hem uygun hem de çok çeşitli alternatifler sunabiliyoruz.

En çok ihtiyaç duyulan mutfak araçları arasında olan saklama kapları bir çok kullanışlı özelliği ile mutfakta en büyük yardımcılarınızdan olacak. Yemekleriniz sağlıklı bir şekilde depolamanıza olanak veren saklama kapları ile yemek israfının önüne geçebilir, akrilik olması ile de uzun yıllar kullana..
19,00TL
Vergiler Hariç:19,00TL
Lüx Vakumlu Saklama Kabı
Yeni
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası