Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Mandal

Mandallar, kuruması amacıyla asılan çamaşırları, asılan yere sabitlemek için kullanılan gereçlerdir. Mandallar plastik ve tahta olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Günümüzde dekoratif açıdan pek çok farklı çeşide ayrılan mandallar, en önemli ev ihtiyaçlarının arasında yer almaktadır.

Piyasada pek çok farklı kalitede, pek çok farklı mandalla karşılaşmak mümkündür. Fiyat açısından oldukça uygun bir ürün olduğundan bahsedebileceğimiz mandalların nitelikleri, üretildikleri malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Mandalların, vidasından plastiğine varana kadar her parçası oldukça önemlidir. Kaliteli malzemeden üretilmemiş mandallar, çamaşırları kurumak üzere sabitlendikleri yerde tutmayı başaramayacakları gibi çamaşırlara zarar da verebilmektedir. Mandalların, vidasını tutan telin ince olması ve iyi sabitlenmemesi sebebiyle çamaşırlara zarar vermesi sıkça yaşanan bir durumdur. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi mandallarımızda da müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktayız.

Mandallar, genellikle, onlu, yirmili ya da otuzlu paketler halinde, toplu satılan ürünlerdir. Mandal almak isteyen kişilere, öncelikle çamaşır yıkama sıklıklarını ve bir kerede yıkadıkları çamaşır miktarını değerlendirmeleri tavsiye edilmektedir. Mandalların, kullanışlı ve dayanıklı olması dekoratif olmasından çok daha büyük bir önem taşımaktadır. İdeal bir mandalın, dışarıdan bir güç uygulanmadığı takdirde açılamayacak kadar sıkı, kullanan kişinin açmak için zorlanmayacağı kadar da gevşek olması beklenmektedir. En kaliteli mandalları, en uygun fiyatlarla satın almak isteyen kişilerin, öncelikle bizi ziyaret etmeleri önerilmektedir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası