Menü
Sepetiniz

Kavanoz

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Kavanoz Modelleri ve Kavanoz Seti Ürünleri

Kavanozlar, pek çok amaçla kullanılabilen ve pek çok farklı çeşidi bulunan ürünlerdir. Kavanozların temel işlevi, ürünleri muhafaza etmektir. Kavanoz modelleri kavanozların kullanım amaçlarına göre çeşitlenebilmektedir. Turşu, konserve ve salça kurmak için cam kavanozlar tercih edilirken, çay ve kahve saklamak için seramik, bakliyat saklamak içinse plastik kavanozlar tercih edilebilmektedir.

Pek çok mutfak gerecinde olduğu gibi cam, seramik ve plastik kavanoz çeşitlerimizle de müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ürünlerimiz arasında bulunan bambu kapaklı seramik kavanozların, sağlık yönünden oldukça faydalı oldukları bilinmektedir. Tuz, şeker, baharat, çay çeşitleri ve kahve çeşitlerinin muhafaza edilmesi için oldukça uygun olan bu kavanoz çeşitleri, genellikle set halinde satışa sunulmaktadır. Bambu kapaklar, kullanıcılarına, kavanozda muhafaza edilen ürünlerin aroma kaybına uğramaması gibi avantajlar sağlamaktadır. Cam kavanozlar ise özellikle konserve gıdaların ömrü açısından büyük avantajlara sahiptir.

Kavanoz satın almadan önce, ihtiyaç duyulan kavanoz miktarının belirlenmesi oldukça önemlidir. Birden fazla kavanoz kullanılması halinde, kavanozların birbirleriyle aynı olması, estetik açıdan büyük bir fayda sağlamaktadır. Birbirlerinden farklı kavanozların, yan yana durdukları takdirde, gözü yordukları ve ortamı olduğundan çok daha dağınık gösterdikleri bilinmektedir. Kavanoz seti çeşitlerimiz, kavanozların kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Bambu kapaklı seramik kavanoz setlerimizin yanında, başta bakliyatları muhafaza etmek olmak üzere, pek çok farklı amaç dahilinde kullanılabilen plastik kavanoz setlerimiz de mevcuttur.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası