Menü
Sepetiniz

Kaşıklık

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan bazı araç ve gereçleri bir düzen ve tertibat içerisinde olması her bakımdan insanları memnun edici bir etki meydana getirir. Bunun sağlanması konusunda muhakkak yardımcı ürünleri etkin bir şekilde mutfak alanlarında kullanmak önemlidir. Kaşıklık ürünleri bunlardan biridir. Bu ürünler günümüzde birçok mutfakta görülebilmekle birlikte insanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Çünkü bu kaşıklık ürünleri sayesinde hiçbir şey ortalıkta düzensiz durmamakta ve daima derli toplu bir şekilde durmaktadır.

Bundan dolayı çok işlevsel bir yönü olduğundan dolayı bu ürünler insanlar tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Kaşıklık ürünleri konusunda genel olarak tasarım konusunda çok iyi seçeneklere yer verilmiştir. Hemen herkesin beklentilerini karşılayacak nitelikte kaşıklık ürünlerinin bulunması daima mümkündür. Sitemiz üzerinde bu türden ürünlere çok rahat bir şekilde her zaman ulaşılabilir. Mutfak alanlarınıza çok güzel ve oldukça hoş bir dekorasyon kazandırmak için güvenle bu ürünleri seçebilmeniz mümkündür. Beklentilerinizi karşılayacak nitelikte çekmece içi kaşıklık gibi istediğiniz tarzda ürünü sitemiz üzerindeki ürünlerimiz arasından rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tasarımını yaptığımız kaşıklık ürünleri arasında tezgahüstü kaşıklık gibi birçok türden farklı tasarımlara sahip ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin dışarıdan çok hoş ve güzel görünmelerinin yanı sıra sahip olduğu en iyi özelliklerden biri sağlamlık ve dayanıklılıklarıdır. Sitemizde yer alan bambu ürünler en beğenilenler arasında yer almaktadır. Bambu çekmece içi kaşıklık ürünümüz en çok satan ürün olarak kendisini ön plana çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra renkli kirli kaşıklık veya renkli raf içi kaşıklık ürünlerimiz de çok kullanışlı olan seçenekler arasında yer almaktadır.

 

Marka: Ews
ŞN10300-BEWs Tel Kulplu Beyaz KaşıklıkÇap : 12 Stok Kodu:ASM0310..
39,00TL
Vergiler Hariç:39,00TL
Raylı Çekmece İçi Kaşıklık
Çok Satan
Dağınık çekmece içi ve tezgah üstü görüntülerinden kurtulmak istiyorsanız EWS raylı çekmece içi kaşıklık mutfağınıza yepyeni bir düzen getiriyor. Sürekli çatalı ,bıçağı artık tek kaşıklık içine doldurmaya artık son. Mutfağınıza yeni bir soluk getirecek tezgah üstü kaşıklık olarakta kullanılabilen EW..
130,00TL
Vergiler Hariç:130,00TL
Renkli Kirli Kaşıklık
Çok Satan
Mutfakta yemek pişirdiğinizde, küçük araç ve gereçlerin sağladığı faydayla kazanılan pratikliği bazen göz ardı edebilirsiniz. Oysaki düzen ve hijyen sağladığınızda göreceksiniz ki, işleriniz daha hızlı ilerleyecektir. Kirli kaşıklık ne işe yarar?Pişirdiğiniz yemeği karıştırmak için kullandığınız kaş..
16,00TL
Vergiler Hariç:16,00TL
Renkli Raf İçi Kaşıklık
Çok Satan
Elinizi nereye atsanız sizi bir karışıklık mı karşılıyor? Çekmeceleriniz asla düzenlediğiniz gibi kalmıyor mu? Oysa EWs çekmece içi kaşıklık ve tezgah üstü kaşıklık modelleri sizi bütün o dağınıklıklardan kurtarabilir.   Mutfağının Dağınık Olmasına Katlanamayanlara! Düzen ve temizlik çoğu kişi için ..
48,00TL
Vergiler Hariç:48,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası