Menü
Sepetiniz

Kapaklar

Marka: Ews
EWs Akrilik Bardak Kapağı iş yerlerinizde, evinizde sıcak ya da soğuk bir şeyler içmek istediğinizde bardağınızın içerisine toz girmesini engelleyecek ve ısıyı muhafaza ederek içeceklerinizi daha uzun sürede tadını çıkararak içme imkânı sağlayacaktır.Ürün İçeriğinde Bulunan Malzeme ve RenkEWs Akrili..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kapaklar

Mutfakta kullanılan kapaklı ürünler, birçok kuru gıdanın muhafazası için önemli bir yere sahiptir. Kapalı ürün kullanımları, kahvaltılık, baharat ya da diğer ürünlerin dışarıdan gelecek toz ya da zararlılara karşı korunmasına yardımcı olur. Ürünlerimiz arasında kapaklı tencereler, bambu kapaklı baharatlık, kapaklı kahvaltı setleri, kapaklı yağdanlık, kapaklı demlik, kapaklı porselen sirkelik, kapaklı ekmeklik, kapaklı şekerlik gibi birçok ürün bulunuyor. Bu ürünlerin her biri yaz kış ürünlerinizin korunmasına destek oluyor.

Kapaklı cam demlik, çayınızı demlerken şık bir sunum ile servis yapmanıza imkân tanıyor. Cam demlik sevenler için en iyi tercihler arasında bulunuyor. Çayınızın demini kontrol edebileceğiniz şeffaf yapısı ile çay içmek ayrı bir zevkli oluyor. Kahvaltı setleri ise kapaklı ve bölmeli yapısı ile dolabınızda yer kaplamadan, kolaylıkla kahvaltı sofranızı hazırlamanızı sağlıyor. Azalan kahvaltılıkları tamamlayarak, ertesi sabah yapacağınız kahvaltınız için hazırlık yapmış oluyorsunuz. Kapaklı yapısı sayesinde dolabınızda bozulmadan taze bir şekilde kahvaltılık malzemeleri tüketebiliyorsunuz. Kapaklı olması, buzdolabınızda koku yapmaması anlamına geliyor.

Tuzluk, biberlik, yağdanlık, şekerlik, sirkelik gibi ürünler ise sıvı ve toz halinde bulunan ürünlerin kullanımını kolaylaştırıyor. Kapaklı yapısıyla dış etkenlerden koruma sağlayarak, mutfağınızda gerekli olan düzeni sağlıyor. Sizlerin her anlamda kolay kullanım sağlayacak ürünleri tercih etmeniz, ürünlerinizi ilk günkü tazeliğine kavuşturuyor. Dışarıdan gelen hava temasını engelleyerek böceklenme, nemlenme ya da tozlanma gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırıyor.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası