Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Ekmek Kutusu

Mutfaklarda kullanımı mecburiyet derecesi taşıyan araçlardan biri olan ekmek kutusu ekmekleri steril bir şekilde saklamayı sağlar. Hemen hemen tüm öğünlerimizin vazgeçilmez gıda ürünü olan ekmeklerin taze olarak beklemesi ekmek kutularının kalitesine bağlıdır. Bu kutular ekmeğin derli toplu bir şekilde sofraya gelmesini ve sergilenmesini de sağlayacaktır. Platformumuzda en modern ve tasarım harikası ekmek kutularını sergilemekteyiz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı olan ekmek kutularımız kapaklı olup farklı materyallerden üretilmiştir. Platformumuzu inceleyerek özel ekmek kutusu modellerimizden dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Ekmeklerinizi temiz bir bölmede saklamak ve rahatlıkla kahvaltı ve yemek masalarınıza taşıyabilmek için ekmek kutularını tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanmış olan ekmek kutuları içine ekmeklerinize ister bütün halinde isterseniz dilimleyerek koyabilirsiniz. Reyonumuzda akrilik ve ahşaptan tasarlanmış ekmek kutuları sergilenmiştir. Beğeni ve kriterlerinize uygun olan ekmek kutularını platformumuzdan inceleyebilirsiniz.

Sürekli tüketim sağladığınız gıdalardan olan ekmekleri sağlıklı koşullarda saklamak için ekmek kutularını tercih edebilirsiniz. Dış mekandan gelecek olan toz ve bakterilerden ekmeklerinizi gönül rahatlığıyla saklamak ve bekletebilmek için platformumuzdaki modellere göz atabilirsiniz. Kaliteli ve doğal materyallerden hazırlanmış olan ekmek kutuları koku yapmayıcı özelliğe sahiptir. Ekmeklerin kullanım süresini uzatan ve bayatlamasını engelleyen ekmek kutuları aynı zamanda dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Sofralarınıza taşıyabileceğiniz ekmek kutuları, yemek masalarınızda da kaliteli ve estetik bir duruş sağlama özelliğine sahiptir. Kaliteli ekmek kutuları için platformumuzu inceleyebilirsiniz.

Akrilik Ekmek Kutusu
Çok Satan
Neredeyse her öğünde tükettiğimiz her türden ekmeği saklaması da oldukça önemli bir meseledir. Tükettiğimiz ekmeklerin raf ömrünü uzatabilmek ve sağlıklı tüketebilmek adına bir ekmek saklama kutusu kullanmak işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır.Ekmeklerinizi Mikroplardan Uzak TutunKapaklı tasarımı sa..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Stok Kodları:2287,2288,2289,2290,2291,2292,2293,2294, kodlarına ait ürünler mevcuttur...
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Marka: Ews
Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Stok Kodu:ASM0169..
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası