Menü
Sepetiniz

Bulaşıklık

Marka: Ews
EWs plastik bulaşıklık modelleri ve renkleri mutfağınıza farklı bir hava katar . Birçok renk seçeneği ile mutfağınıza hem estetik bir görüntü sağlar hem de büyük boyutu sayesinde makinenize sığmayan ya da elde yıkamanız gereken bulaşıklarınız kolayca sığar.Akrilik ürün olan bulaşıklık,plastik ürünle..
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Bulaşıklık Modelleri ve Tezgah Üstü Bulaşıklık Ürünleri

Mutfakta yapılan hazırlık sürecinde ortaya çıkan bulaşık manzarası sizleri rahatsız edebilir. Pratik hazırlıklarınızda, ortada bulaşık kalması hijyen adına sağlıklı değildir. Bu nedenle her hazırlık aşamasında tezgâhın temiz olması ve yeni hazırlık için hazırlanması gerekir. Bunun en kolay yolu ise bulaşıkların yıkanmasıdır. Çoğu zaman bulaşık makinesinde yer kalmayabilir. Mutfak tezgâhınızın üzerinde bulaşık olması ise davetlileriniz için hoş bir görüntü olmaz. Bulaşıklık modellerimiz ile tezgâhınızda düzeni sağlamanız oldukça kolay. Birbirinden farklı bulaşıklık ürünlerimiz, daha az ya da fazla bulaşıklarınızı muhafaza etmeye olanak sağlar.

Bulaşıklık modellerimiz renkli küçük, renkli büyük modeller olarak bulunuyor. Bulaşıklarınızın kapasitesine uygun olarak alacağınız bulaşıklık modelleri arasında rende, spatula ve bıçak hediyeli ürünlerimiz de bulunuyor. Bulaşıklık modellerimizin tasarımları; tabaklık, çatal, kaşık, bıçak ve tencerelerinizi alabilecek yapıdadır. Dilerseniz daha küçük plastik bulaşıklık modellerimizi tercih edebilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz.

Bulaşık makinenizden bağımsız olarak kullanabileceğiniz tezgah üstü bulaşıklık ile siz hazırlık yaparken yıkanan bulaşıklarınız süzülecek ve kullanıma hazır olacak. Elinizin altında olmasını istediğiniz materyalin temiz bir şekilde bulaşıklık içerisinde olması işlerinizi kolaylaştıracak. Birbirinden farklı renklerle kullanacağınız bulaşıklık ürünlerimiz uzun süreli kullanım sağlıyor. Dayanıklı yapısıyla bulaşık kapasitesinde oluşan ağırlığa mukavemet gösteriyor. Bulaşıklık modellerimizin tasarımları ve renkleri oldukça estetiktir. Bu nedenle mutfağınıza uyum sağlar ve tezgâhınızın üzerinde bulunduğunda, sizleri rahatsız edecek bir duruş sergilemez.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası