Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Şerbetlik

Kalabalık ailelerin vazgeçilmezi büyük yemek davetlerinde yardımcınız olacak cam şerbetlik tam size göre. Cam yapısıyla tüm sofralara uyum sağlayacak şerbetliği iftar davetlerinizden aile yemeklerine kadar tüm sofralarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Geniş Kullanım Hacmine Sahip

1.8 litre hacme sahip şerbetlik diğer şerbetlik fiyatları göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlı. Ayaklı tasarımı masada duruşunu kolaylaştırarak dökülme tehlikesinin de önüne geçiyor.

Geniş Ağızlı Kullanışlı Kapak Tasarımı

Diğer şerbetlik modelleri arasında hem mutfağınıza hem de sofranıza uyum sağlayan bu şerbetlik temizlikte de sizleri yormayacak kolaylığa sahip. Geniş ağızlı üst tabanı temizlikte sağladığı gibi içerisini doldururken de kullananlara kolaylık sağlıyor.

Kristal Tasarım Geniş Kapasite

Saydam cam tasarımların aksine kristal formda tasarlanmış şerbetlik sofralarınızı şıklığına şıklık katacak. Tasarımıyla göz kamaştıran şerbetlik kolay temizlenebilirliği ile de mutfaklarda kendine yer açıyor.

Uygun Fiyat, Şık Tasarım, Kullanışlılık Hepsi Bir Arada

Sahip olduğu 1,8 litre kapasiteyle geniş aileler için ideal olan şerbetlik piyasadaki türdeşlerinin aksine oldukça uygun fiyatta mağazalarda sizleri bekliyor. Üstelik şerbetlik takımı olarak da satılan ürünlerimizde stoklarımızda yer alıyor.

Bu kategoride ürün bulunamadı.