Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sefer Tası

Günün büyük çoğunluğunu ev dışıında geçiren bir kişinin en byük problemi gün içinde yemek yemektir. Eğer sizin de çalıştığınız iş yerinin ya da okuduğunuz okulun yemekhanesi yoksa bir sefer tası edinmenizde yarar var. Özellikle kış aylarında bile yemeğinizi sıcacık tutacak termoslu sefer tası ve birçok seçenekle sefer tası modelleri sizleri bekliyor.

İçeriğinden Emin Olduğunuz Besinler Tüketin

Sefer tası kültürümüzde geçmişten bugüne gelen bir yere sahip. Esnaf lokantalarının içinde çalışan esnaflar bile sefer tası ile yemek taşımıştır. Bunun sebeplerinden biri, evde pişen yemeğin içeriğinin bilinmesi ve daha sağlıklı olması. Ne kadar temiz bir yer olursa olsun, lokantalar masraflarını düşürmek için elbette bir gün önceden kalan yağı veya çürümeye yüz tutmuş bir sebzeyi kullanacaklardır. Ancak yemeğinizi evinizden götürmeniz demek, içinde ne olduğundan emin olduğunuz besinleri tüketmeniz demek. 

Bütçe Kontrolü Yapın

Diğer bir sebep ise ekonomik olması. En ucuz restoran bile yaptığı yemekten kar etmek orundadır. Bu sebeple hiçbir lokanta, pazardan aldığı sebzeyi o fiyata sunmaz. Bu sebeple sefer tası ile yemeğinizi yanınızda taşımanız, tüm bir ay ve tüm bir sene düşünüldüğünde, bütçenize büyük katkı sağlayacak. Yüksek olmayan sefer tası fiyatları almak istemenizi sağlayacak bir diğer etken. Özellikle geçinmenin zorlaştığı dönemlerde bütçe kontrolü yapmak hayat kurtarıcı olacaktır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.