Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Saklama Kabı

Saklama Kabı

Mutfaklar için vazgeçilmez araçlardan olan saklama kabı sizin her işinizi görecek muhteşem bir üründür. Fazla yemeklerinizi, kurabiyelerinizi, böreklerinizi ve daha birçok gıdayı saklama kaplarında muhafaza ederek saklayabilirsiniz. Saklama kapları cam ve plastik olarak farklı malzemelerde bulunmaktadır. Cam saklama kabı her zaman daha sağlıklı olacağı gibi içerisindeki ürünleri de bozulmadan saklayacaktır. Farklı boyutlarda cam saklama kaplarını alarak dilediğiniz ürünü içersinde saklayabilirsiniz.

Her Kullanım İçin Uygun Saklama Kapları

Kullanım alanınıza uygun saklama kabı seçiminizi plastik saklama kabı olarak yaparak ürünlerinizin hava almasını engeller ve daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda plastik saklama kabı ile dilediğiniz besini buzluk ya da derin dondurucuda muhafaza edebilir ve uzun süreler bozulmadan kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kahvaltı Sofraları İçin Pratik Çözüm Kahvaltılık Saklama Kabı

Kahvaltı masalarında bol çeşit sevenler için en uygun ürün olan kahvaltılık saklama kabı ile birlikte tüm yiyeceklerinizi ayrı arı muhafaza ederek kahvaltı sofralarınızda yemeye hazır hale getirebilirdiniz. Cam ve plastik kahvaltılık saklama kabı bulabilirsiniz.

Kare 3'Lü Saklama Kabı
Çok Satan
En çok ihtiyaç duyulan mutfak araçları arasında olan saklama kapları bir çok kullanışlı özelliği ile mutfakta en büyük yardımcılarınızdan olacak. Yemekleriniz sağlıklı bir şekilde depolamanıza olanak veren saklama kapları ile yemek israfının önüne geçebilir, akrilik olması ile de uzun yıllar kullana..
17,00TL Vergiler Hariç:17,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)