Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Saklama Kabı

Saklama Kabı

Mutfaklar için vazgeçilmez araçlardan olan saklama kabı sizin her işinizi görecek muhteşem bir üründür. Fazla yemeklerinizi, kurabiyelerinizi, böreklerinizi ve daha birçok gıdayı saklama kaplarında muhafaza ederek saklayabilirsiniz. Saklama kapları cam ve plastik olarak farklı malzemelerde bulunmaktadır. Cam saklama kabı her zaman daha sağlıklı olacağı gibi içerisindeki ürünleri de bozulmadan saklayacaktır. Farklı boyutlarda cam saklama kaplarını alarak dilediğiniz ürünü içersinde saklayabilirsiniz.

Her Kullanım İçin Uygun Saklama Kapları

Kullanım alanınıza uygun saklama kabı seçiminizi plastik saklama kabı olarak yaparak ürünlerinizin hava almasını engeller ve daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda plastik saklama kabı ile dilediğiniz besini buzluk ya da derin dondurucuda muhafaza edebilir ve uzun süreler bozulmadan kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kahvaltı Sofraları İçin Pratik Çözüm Kahvaltılık Saklama Kabı

Kahvaltı masalarında bol çeşit sevenler için en uygun ürün olan kahvaltılık saklama kabı ile birlikte tüm yiyeceklerinizi ayrı arı muhafaza ederek kahvaltı sofralarınızda yemeye hazır hale getirebilirdiniz. Cam ve plastik kahvaltılık saklama kabı bulabilirsiniz.

Kalan yemeklerinizin sağlıklı bir şekilde saklanması için mutfakta bulunması gereken en önemli unsurlardan birisi de saklama kaplarıdır. Saklama kaplarının her mutfakta bulunması ile hem hijyenik bir muhafaza süreci sağlarsınız hem de dolaplarınızdaki düzen bozulmaz.Özel Tasarımı İle Mutfağınıza Yak..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
Yaptığınız yemeklerin bir kısmı ertesi güne kaldığında onları dolapta muhafaza etmek sizin için zor mu oluyor? Ya da herhangi bir yemeği büyük tencerelerde saklamak dolapta fazla yer mi işgal ediyor? O halde size EWs Akrilik 2’Lİ Saklama Kabını öneriyoruz.Dolaplarınızda Yer AçılsınArtan yemekleri ya..
24,00TL Vergiler Hariç:24,00TL
Yaptığınız yemeklerin bir kısmı ertesi güne kaldığında onları dolapta muhafaza etmek sizin için zor mu oluyor? Ya da herhangi bir yemeği büyük tencerelerde saklamak dolapta fazla yer mi işgal ediyor? O halde size EWs Akrilik 2’Lİ Saklama Kabını öneriyoruz. Dolaplarınızda Yer Açılsın Artan yemekleri ..
24,00TL Vergiler Hariç:24,00TL
Mutfağımızın en değerli parçası olan tencere, akrilik ile başka boyutlara geçmeyi başarıyor. Antibakteriyel, leke ve iz bırakmayan, kolay temizlenebilen yapısı ve kırmızı renginin canlılığı ile mutfağımıza renk katan EWs Akrilik Sarı Tencere Seti ‘ni gerektiğinde saklama kabı olarak da kullanabilirs..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
Mutfağımızın en değerli parçası olan tencere, akrilik ile başka boyutlara geçmeyi başarıyor. Antibakteriyel, leke ve iz bırakmayan, kolay temizlenebilen yapısı ve kırmızı renginin canlılığı ile mutfağımıza renk katan EWs Akrilik Yeşil Tencere Seti ‘ni gerektiğinde saklama kabı olarak da kullanabilir..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
Mutfağımızın en değerli parçası olan tencere, akrilik ile başka boyutlara geçmeyi başarıyor. Antibakteriyel, leke ve iz bırakmayan, kolay temizlenebilen yapısı ve kırmızı renginin canlılığı ile mutfağımıza renk katan EWs Akrilik Lila Tencere Seti ‘ni gerektiğinde saklama kabı olarak da kullanabilirs..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
Marka: Ews
EWs Porselen Saklama Kabı, mutfaklarınızda saklama kabı ihtiyacınıza şık ve kullanışlı bir çözüm oluyor. EWs Porselen Saklama Kabı, porselen malzemesiyle hijyenik ve sağlıklı bir şekilde gıdalarınızı saklama imkanı veriyor. Saklama kabı her evin ihtiyacıHer evde, mutfakların gıda saklama sorunu olmu..
16,00TL Vergiler Hariç:16,00TL
Marka: Ews
EWs Cam 4 Lu Saklama Kabı Setı Pembe, ev düzenleme ihtiyaçlarınıza pratik ve şık bir çözüm sunuyor.EWs Cam 4 Lu Saklama Kabı Setı Pembe, dayanıklı metal malzemesi, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla şimdi birçok evin ev düzenleme ihtiyacına uygun fiyatlarla cevap veriyor.CAM malzemesiyle güvenliEW..
191,00TL Vergiler Hariç:191,00TL
Marka: Ews
EWs Cam 4 Lu Saklama Kabı Setı İnnox, ev düzenleme ihtiyaçlarınıza pratik ve şık bir çözüm sunuyor.EWs Cam 4 Lu Saklama Kabı Setı İnnox, dayanıklı metal malzemesi, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla şimdi birçok evin ev düzenleme ihtiyacına uygun fiyatlarla cevap veriyor.CAM malzemesiyle güvenliEW..
172,00TL Vergiler Hariç:172,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)