Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Klips

Mutfakta en çok kullanılan gereçlerden birisi de poşet klipsleri. Herkes için büyük kolaylık sağlayan Klips icadı, saklama kabı kullanmaya gerek kalmadan yiyecekleri çok pratik bir şekilde koruyabiliyor.

Sağlık ve Tazelik İçin Klips

Cips ya da mısır gevreği paketleri, kalan yemekler, derin dondurucuda saklanmak istenen besinler kısacası korumak istediğini her türlü yiyeceğin ömrünü uzatmak için Klips Çeşitleri kullanabilirsiniz. BPA gibi zararlı kimyasallar içermeyen plastikten üretildiği için güvenle kullanılabilir ve sağlığı tehdit etmez. Bulaşık makinesinde yıkamak yerine nemli bir bezle temizlenmesi tavsiye edilir.

Eğlenceli Klips Modelleri

Tasarımla en basit gereçler bile eğlenceye dönüşebiliyor. Günlük hayatta kullanılan pek çok gereç, sadece amaçlarıyla değil tasarımlarıyla da dikkat çekici. Eğlenceli Klips Modelleri sayesinde hem çocuklar hem de büyükler artık yiyecekleri saklamayı unutmuyor.

Klips Fiyatları, kayda değer bir gider ya da bir lüks sayılmaz. Aksine besinleri koruduğu için mutfakta tasarruf sağlar. En geniş torbalar bile bu klipsler sayesinde kapatılabilir. Bu sayede israf önlenmiş olur ve atıklar azalır.

Marka: Ews
"Özellikler;                                                                         *BPA içermeyen plastikten üretilmiştir. *Elde yıkanması tavsiye edilir. *Joie güvencesiyle Çin de üretilmiştir...
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)