Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kahvaltılık

Sabahların vazgeçilmezi kahvaltı şık sofralarda daha da tadı yerinde oluyor.  Kahvaltılık ürünlerinizi bir arada tutan kahvaltılıklar hem sofranıza şıklık katacak hem de buzdolabınızda yerden tasarruf etmenizi sağlayacak. Dörtlü, altılı şekilde olabilen kahvaltılık setinin kapaklı formda olması da kokuların birbirine karışmasını önleyici özelikle.

Farklı Modeller ve Şık Tasarım

Kahvaltılık seti modelleri açısından oldukça zengin olan Ew’s ürünleri ile  misafirlerinizi sofranıza hayran bırakın. İsterseniz tek alanda kahvaltı sofralarında servis edebileceğiniz kahvaltılıkları isterseniz de ayrı şekillerde sunabilirsiniz. Bambu kahvaltılık'dan bölmeli kahvaltılığa bir çok ürün modelleri Ew's kategorilerinde!

Kolay Temizlenebilir

Birden fazla ürünü tek kapak altında toplayan Ews kahvaltılık takımı oldukça uygun fiyatıyla da kullanıcıları sevindiriyor. Şık görünüşünün yanı sıra kullanışlı olan kapaklı kahvaltılıklar aynı zamanda da kolay temizlenebilir özeliğe sahip.

Yerli Üretim, İnsan Sağlığına Dost

Makineye girebilen ürünler insan sağlığına dost maddelerden üretilmiş olup %100 yerli üretimdir. Kapaklı yapısı sayesinde kokuların karışmasının da önüne geçen kahvaltılıklar kahvaltı hazırlarken de toplarken de sizin için büyük kolaylık sağlamaktadır. Ergonomik tasarımıyla oldukça az yer kaplayan bu kahvaltılıkları rahatlıkla sofralarınızda kullanabilirsiniz.

Kahvaltılık ürünleri buzdolabında daha uzun ömürlü saklayabilmeniz ve onları toz, mikrop gibi unsurlardan koruyabilmeniz için tasarlanmış EWs Akrilik Kırmızı 4'LÜ Saray Kahvaltılık ile kahvaltılıklarınız güvende kalsın.Mikrop ve Tozlardan KorurKırmızı rengi ile sofranıza çok yakışacak 4'lü kapaklı k..
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
6 Bölmeli Kahvaltı Tabağı
Çok Satan
Ürün HakkındaKapaklı kahvaltılık seti 6 ayrı bölmesi, bu bölmelerin bir araya getirilmesini sağlayan tepsisi, muhafaza ettiğiniz ürünleri en sağlıklı ve hijyenik şekilde saklamanız için tasarlanmış tepsi kapağı ve tepsisinde kolay kullanım amacıyla tasarlanmış zarif tutma kuplarından ahenk içinde bi..
77,00TL Vergiler Hariç:77,00TL
6'Lı Bölmeli Kahvaltı Tabağı
Çok Satan
Günün en önemli öğünlerinden olan kahvaltıyı yaparken en güzel kahvaltılık seti size ve ailenize eşlik etsin. Bir çok mutfak malzemesini bir arada toplayan kahvaltılık seti mutfağınızda sahip olmanız gereken araçların başında geliyor. Kahvaltılık malzemelerinizi bir arada kolayca tutmanızı ve muhafa..
77,00TL Vergiler Hariç:77,00TL
6'Lı Kapaklı Kahvaltılık
Çok Satan
EWs kahvaltılık seti sofralarınızı kurarken sizin yanınızda olacak ve işinizi kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Bu kapaklı kahvaltılık seti ile sofranızda fark yaratacak ve kahvaltınıza mutluluk taşıyacaksınız. Çok satan ürünlerin başında gelen EWs 6’lı kapaklı kahvaltılık seti bu başarıyı zarif t..
61,00TL Vergiler Hariç:61,00TL
Hepimizin en tatlı sabahları kahvaltıyla başlar. Ew’s kitchenware olarak kahvaltınızı daha da tatlandırmak istedik ve renkli 4’lü bölmeli kahvaltılık setini sizin için tasarladık. Alt kısmını sizler için tepsi gibi yapıp yanlarına iki kulp yaptık. Bölmeler için ayrı ayrı 4 kase bulunmaktadır. Kasele..
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)