Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Ekmek Kutusu

Yemeklerin yanında olmazsa olmaz bir tamamlayıcı olan ekmek çeşitlerinizi bayatlamadan daha taze kalmasını sağlamak ve daha düzenli bir şekilde ortaya kırıntılarının dökülmemesini sağlamak için bir ekmek kutusu ihtiyacınız olacaktır. Ekmek kutusu seçimi yaparken ahşap ekmek kutusu ile birlikte ekmelerinizin kurumasını önler ve daha uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hem İşlevsel Hem Dekoratif Ekmek Kutuları

Ekmek kutuları işlevsel özelliğinin yanı sıra mutfağınız için aynı zamanda iyi bir dekoratif ürün parça olacaktır. Özellikle bambu ekmek kutusu mutfağınızda güzel bir görünüm yakalamanızı sağlayacak ve ekmeklerinizi daha iyi muhafaza ederek bir sonraki öğüne kadar yumuşak kalmasını sağlayacaktır.

Her Model ve Her Boy Ekmek Kutuları

Ekmek kutusu alırken evinizin ekmek ihtiyacına göre farklı boyutlarda ekmek kutusu bulmanız mümkün olacaktır. Ekmek kutusu modelleri hem desenleri hem şekilleri hem de boyutlarına göre farklılık göstermekle birlikte evinizde şık bir görünüm yakalamanıza yardım ederken aynı zamanda kola ve pratik bir kullanım sağlayacak ekmeklerinizi en iyi şekilde muhafaza edecektir.

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)